2021.10.15 23:09

Zdovcas po pralaimėjimo pripažino skaudžią tiesą: mes paprasčiausiai subyrėjome

LRT.lt2021.10.15 23:09

„Mes paprasčiausiai subyrėjome“ – po dar vieno pralaimėjimo Eurolygoje kalbėjo Kauno „Žalgirio“ (0/4) treneris Jure Zdovcas.

Lietuvos čempionai penktadienį puikiai pradėjo rungtynes Graikijoje, tačiau galiausiai teko nuryti dar vieną skaudžią piliulę – 68:83 (23:12, 16:24, 10:27, 19:20) buvo pralaimėta Pirėjo „Olympiakos“ (3/1) krepšininkams.

Žalgiriečiai vienu metu antrajame kėlinyje turėjo net 14 taškų pranašumą (29:15), tačiau galiausiai „Olympiakos“ įrodė savo favoritų statusą.

Po pertraukos Pirėjo klubas spurtavo 27:10 ir taip išsprendė rungtynių baigtį.

Eurolyga. Pirėjo „Olympiakos“ – Kauno „Žalgiris“

„Pirmiausia, tai mes antroje dvikovos dalyje visiškai praradome kontrolę puolime ir nustojome žaisti gynyboje“, – iš karto po dvikovos su Eurolygos TV žurnalistais kalbėjo J. Zdovcas.

„Olympiakos“ treneris Georgios Bartzokas pripažino, kad lūžis dvikovoje įvyko iš karto po pertraukos.

„Mūsų trečias kėlinys buvo nuostabus. Mes pagerinome gynybą jau antrajame kėlinyje. Bet rungtynių pradžia mums buvo klaiki, tačiau galiu tik džiaugtis tokia pergale. Reikia atiduoti pagarbą žaidėjams. Prieš dvi dienas turėjome sunkias rungtynes su „Barcelona“ komanda, tad esu labai labai laimingas dėl sėkmės šiandien. Sveikinimai vyrukams“, – sakė „Olympiakos“ strategas.

Eurolyga per LRT. Po pertraukos sugriuvęs „Žalgiris“ krito prieš tritaškiais prapliupusią „Olympiakos“ ekipą

„Žalgiris“ lieka viena iš nedaugelio komandų, kurios Eurolygoje pergalės skonio dar neragavo. Tiesa, pralaimėjimu paženklintose rungtynėse buvo galima įžvelgti ir kelis pozityvius dalykus.

Po labai blankaus starto Eurolygoje rezultatyviausias savo rungtynes sužaidė Emmanuelis Mudiay, kuris pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 2/7 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu 9 taškus pelnęs Marekas Blaževičius sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes Eurolygoje.

Kitą savaitę, ketvirtadienį, „Žalgiris“ namuose susikaus su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais. Dvikovą tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt.