2021.10.15 21:56

CSKA namuose palaužė „Crvena Zvezda“ pasipriešinimą

LRT.lt2021.10.15 21:56

Maskvos CSKA (3/1) penktadienį iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje.

Dimitrio Itoudžio auklėtinia namuose 78:76 (17:21, 25:21, 15:15, 21:19) palaužė prieš kelias dienas Kauno „Žalgirį“ nugalėjusią Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/2) komandą.

CSKA be Grigonio ir Šengelijos pagalbos namuose įveikė „Crvena Zvezda“

Rungtynės Maskvoje nuo pat pradžių prasidėjo taškas į tašką. Kiek geriau pirmąjį kėlinį sužaidę svečiai turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau antrajame ketvirtyje CSKA išlygino rezultatą – 42:42.

Trečiajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ atsilaikė prieš CSKA, tačiau lemiamu metu Rusijos klubo pasiūlytas tempas svečiams buvo per aukštas. CSKA ketvirtajame kėlinyje nutolo ir iškovojo pergalę.

Šioje dvikovoje dėl nugaros skausmų Marius Grigonis CSKA gretose nerungtyniavo.

CSKA: Willas Clyburnas 18, Aleksejus Švedas 16, Johannes Voigtamannas 12, Joelis Bolomboy`us 11 taškų.

„Crvena Zvezda“: Nate`as Wolteras 16, Ognjenas Kuzmičius 14, Nikola Kaliničius 11 taškų.