2021.10.15 22:18

Jasikevičiaus kariauna tęsia pergalingą žygį – pratęsimo dramoje įveikė „Monaco“ klubą

LRT.lt2021.10.15 22:18

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (4/0) klubas ir toliau nepralaimi Eurolygoje.

„Barcelona“ išvykoje po dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos 85:81 (12:22, 19:13, 25:19, 19:21, 10:6) palaužė Eurolygos debiutantų „AS Monaco“ (2/2) pasipriešinimą.

Antrą pratęsimą per dvigubą savaitę žaidę Šaro auklėtiniai pergalių seriją pratęsė prieš „Monaco“

Dvikovą puikiai pradėjo „Monaco“ krepšininkai, o prie geros rungtynių pradžios 6 taškais per pirmąjį kėlinį prisidėjo ir Donatas Motiejūnas.

Tačiau dviženklės persvaros iki pertraukos išlaikyti „Monaco“ nesugebėjo. Pylos gavusi Š. Jasikevičiaus kariauna sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 31:35.

Trečiajame kėlinyje „Barcelona“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo persverti rezultatą (56:54).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Barcelona“ geresniu žaidimu, tačiau aikštės šeimininkai ginklų nesudėjo, o galiausiai vėl išsiveržė į priekį. Likus žaisti 2 minutes „Monaco“ pirmavo 70:69.

Likus žaisti 20 sekundžių Mike`as Jamesas baudų metimais įtvirtino „Monaco“ pranašumą – 74:71. Per likusį laiką „Barcelona“ turėjo progą išsigelbėti, o tuo puikiai pasinaudojo Brandonas Daviesas. Jis pelnė du dvitaškius iš eilės, Leo Westermannas pataikė tik vieną baudos metimą ir likus žaisti 2 sekundes rezultatas tapo lygūs – 75:75. M. Jamesas dar tritaškiu bandė išplėšti pergalę, tačiau komandos teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu „Barcelona“ spurtavo 5:0, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę M. Jamesas baudų metimais priartino „Monaco“ iki vieno taško – 81:82. Kitos atakos metu „Barcelona“ pataikė vieną baudos metimą, o L. Westermannas tritaškiu metimu persverti rezultato nesugebėjo.

Galiausiai „Barcelona“ baudų metimais įtvirtino savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose Rokas Jokubaitis per 14 žaidimo minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Monaco“ klube žaidžiantis D. Motiejūnas pelnė 6 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 27, Nikola Mirotičius 14, Nickas Calathesas ir Nicolas Laprovittola po 12 taškų.

„Monaco“: Mike`as Jamesas 16, Willas Thomasas 15, Leo Westermannas 10 taškų.