Sportas

2016.10.23 18:32

„Maccabi“ vadovai iš Kauno išskris su nauju treneriu J. Kazlausku?

Donatas Urbonas, 15min.lt2016.10.23 18:32

Su Lietuvos rinktine atsisveikinęs Jonas Kazlauskas be darbo gali neužsibūti. Izraelio žiniasklaida informuoja, kad 61 metų treneris yra vienas iš trijų pagrindinių kandidatų perimti Tel Avivo „Maccabi“ klubo vairą. 15min.lt šaltiniai Izraelyje tvirtina, kad J. Kazlauskas yra ne pirmajame trejete, o dvejetuke.

„Maccabi“ trenerio postas atsilaisvino po to, kai šeštadienį Tel Avivo klubas atleido vilčių nepateisinusį Erezą Edelshteiną.

Jį laikinai pakeitė asistentu dirbęs Rami Hadaras, bet manoma, kad reabilituotis po dviejų tragiškų sezonų siekiantis Izraelio klubas ieškos solidesnio specialisto.

Trys pagrindiniai kandidatai treniruoti „Maccabi“ – Jonas Kazlauskas, serbas Svetislavas Pesičius ir italas Luca Banchi.

Bet 15min.lt šaltiniai praneša, kad tai J.Kazlauskas ir S.Pesičius turi geriausias galimybes vadovauti „Maccabi“ žvaigždynui su Sonny Weemsu ir Andrew Goudelocku.

Beje, kaip tik penktadienį „Maccabi“ Kaune žais Eurolygos ketvirtojo turo rungtynes su „Žalgiriu“. Izraelyje kalbama, kad namo į Tel Avivą geltonieji gali grįžti su J.Kazlausku.

Lietuvį Europos žiniasklaida minėjo ir kaip kandidatą į Atėnų „Panathinaikos“ trenerio postą, bet 24sek šaltiniai dar graikams nesusitarus su Xavi Pascualiu pranešė, kad mūsiškis buvo įtrauktas į sąrašą nepagrįstai.

E. Edelshteinas „Maccabi“ trenerio poste išsilaikė vos 8 savaites ir buvo atleistas šeštadienį po vėlyvo vadovų susitikimo, 2 val. nakties.

Po pastarojo pralaimėjimo Eurolygoje Madrido „Real“, kuris buvo antrasis per du susitikimus, „Maccabi“ lyderis Sonny Weemsas žiniasklaidai atvirai prabilo apie komandos rūpesčius ir puolime, ir gynyboje, paminėdamas, kad tai E. Edelshteino darbo problema.

Skelbiama, kad 55-erių treneris iš Izraelio prarado visų Tel Avivo klubo žaidėjų pasitikėjimą, todėl vadovai sušaukė greitą pasitarimą ir nusprendė gydytis pradedant nuo E. Edelshteino atleidimo.

„Maccabi“ į šį sezoną deda daug vilčių. Klubas privalo reabilituotis po to, kai jau dvejus metus iš eilės liko be Izraelio čempionų titulo ir nukrito į Eurolygos vidutiniokų gretas. „Maccabi“ griūtis prasidėjo po to, kai Davidas Blattas atvedė geltonosiuos į Eurolygos čempionų sostą 2013-2014 m.

Kai specialistas paliko Tel Avivą, „Maccabi“ liko prie suskilusios geldos ir nebespėja paskui elitą.

„Maccabi“ J. Kazlausku domėjosi ir praėjusią žiemą, bet tada pasirinko Žaną Tabaką. Vis dėlto ir kroatas nesugebėjo atgaivinti „Maccabi“. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt