2021.10.15 07:27

Pasaulio čempionato atrankoje brazilai sutriuškino Urugvajų, Argentina palaužė Peru

LRT.lt2021.10.15 07:27

Pietų Amerikos zonoje sužaistos ketverios atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą rungtynės.

Minimalią pergalę savo aikštėje šventė Argentinos futbolininkai, kurie 1:0 (1:0) palaužė Peru rinktinę.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 43-ąją minutę įmušė Lautaro Martinezas.

65-ąją minutę Peru turėjo galimybę atstatyti lygybę, tačiau Yoshimaras Yotunas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Argentina, turinti 25 taškus, užtikrintai rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Triuškinančią pergalę šventė pirmoje vietoje esanti Brazilijos rinktinė, kuri 4:1 (2:0) sudavė dar vieną smūgį stringančiam Urugvajui.

Neymaras įmušė pirmąjį įvartį (10 min.), vėliau dubliu pasižymėjo „Leeds United“ atstovas Raphinha (18 ir 58 min.). 83-ąją minutę savo įvartį sužvejojo ir Gabrielis Barbosa.

Prieš tai paguodos įvartį Urugvajaus komandoje įmušė Luisas Suarezas (77 min.).

Urugvajus, patyręs antrąjį pralaimėjimą iš eilės, nukrito į penktąją vietą.

Kitose rungtynėse nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė Kolumbijos ir Ekvadoro rinktinės, o Čilė 3:0 (2:0) nugalėjo Venesuelą.

Iš Pietų Amerikos į pasaulio čempionatą tiesiogiai pateks keturios komandos, penktą vietą užėmusi rinktinė kausis kitame atrankos etape.