Sportas

2021.10.14 23:13

Zdovcas prieš dvikovą su „Olympiakos“ – apie sudėtingą karjeros etapą ir klaustukus dėl traumuotų žaidėjų

LRT.lt2021.10.14 23:13

Jau šį penktadienį naujasis Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas stos į dar vieną Eurolygos dvikovą.

Tris pralaimėjimu sezono pradžioje patyrusių Lietuvos čempionų laukia išvykos rungtynės su Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkais.

Dvikovą tiesiogiai nuo 20 val. 45 min. tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt. Nuo 20 val. 30 min. kviečiame stebėti specialią laidą „Eurolyga per LRT“.

„Jei nuoširdžiai, tai mano galvoje vis sukasi mintys apie dvikovą Belgrade. Esu naujas žmogus komandoje ir skiriu didesnį dėmesį mūsų žaidimui, jo gerinimui, klaidų išvengimui. Pirėjo klubas šį sezoną yra labai stiprus. Turi gerą sudėtį, pridėjo naujų žaidėjų.

Graikų komandos žaidžia protingą, organizuotą krepšinį. Jie stengsis nubausti ir išnaudoti silpniausias varžovo vietas. Mums tai bus geras testas ir pamatysime krepšininkų charakterį, kaip jie reaguos po pralaimėjimų“, – rungtynių išvakarėse kalbėjo J. Zdovcas.

Treneris iš Slovėnijos negalėjo tiksliai pasakyti ar rytdienos dvikovoje padėti galės Paulius Jankūnas ir Janis Strelniekas, kurie Belgrade skundėsi skausmais.

„Tikimybė, kad jie žais yra 50 ant 50. Aš dar nežinau, bet jie kovai nebus pasiruošę 100 procentų. Tačiau reikia sulaukti rytojaus“, – sakė „Žalgirio“ treneris.

J. Zdovas į Kauną atvyko tik savaitės pradžioje, tad laiko treniruotėms turėjo itin mažai. Trenerio teigimu, šiuo metu jis stengiasi atlikti žaidime tik nesudėtingas korekcijas.

„Stengiuosi žaidėjų neperkrauti, tad darau paprastus pakeitimus. Kažkur mažiau kamuolio varymosi, papildomas perdavimas, daugiau judėjimo, geresnis išsidėstymas aikštėje“, – vardino J. Zdovcas.

Tačiau naujasis „Žalgirio“ strategas pripažino, kad kol kas tai yra sunkiausias jo karjeros etapas.

„Taip, galima sakyti, kad man tai yra sudėtingiausias karjeros etapas, nes čia Eurolyga, bet aš žinojau, kur einu ir kas manęs laukia. Tokie dalykai padeda sutvirtėti ir taip žiūriu į šią situaciją. Visi klubai turi bėdų, bet po dvikovos su „Crvena Zvezda“ aš jaučiuosi daug geriau, labiau pasitikiu savimi, nes jau jaučiuosi komandos dalimi. Nors dar nesu susipažinęs su komandos sistema ir nežinau iki galo visų detalių“, – pasakojo J. Zdovcas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt