2021.10.14 22:53

„Baskonia“ pranoko ALBA klubą, ASVEL patyrė pirmąjį pralaimėjimą

LRT.lt2021.10.14 22:53

Du lietuvius savo gretose turintis Vitorijos „Baskonia“ (2/2) ketvirtadienį išvykoje 80:76 (21:15, 31:14, 10:18, 18:29) įveikė Berlyno ALBA (1/3) krepšininkus.

„Baskonia“ komanda iki pertraukos buvo įgijusi 23 taškų pranašumą (52:29). Tačiau antroje mačo dalyje ALBA sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir likus žaisti 34 sekundes atsiliko tik 70:74.

ALBA krepšininkų šturmą atlaikęs „Baskonia“ klubas išsivežė pergalę iš Berlyno

Tačiau dar arčiau priartėti ALBA krepšininkams nepavyko ir laimėjimu džiaugėsi „Baskonia“ krepšininkai.

Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 8 taškus per 28 žaidimo minutes, atkovodamas 4 kamuolius ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Tadas Sedekerskis žaidė 20 minučių, pelnė 4 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

„Baskonia“: Simonne Fontechio 17, Jaysonas Grangeris 15, Mathew Catello 10, Landry Nkoko 9, Rokas Giedraitis 8 taškai.

ALBA: Luke`as Sikma 19, Oscaras Da Silva 15, Maodo Lo 8 taškai.

Kitoje dvikovoje Tel Avivo „Maccabi“ (2/2) išvykoje 93:85 (25:21, 24:21, 26:20, 18:23) nugalėjo iki tol be pralaimėjimų žingsniavusią Vilerbano ASVEL (3/1) komandą.

„Maccabi“ su Nunnaly priešakyje išrašė pirmąjį pralaimėjimą ASVEL komandai

Rezultatyviausiai Tel Avivo klube žaidė 25 taškus pelnęs James Nunnaly. Dar 17 pridėjo Jalenas Reynoldsas.

ASVEL gretose puikiai žaidė 23 taškus pelnęs Elie Ekobo ir 14 įmetęs Chrisas Jonesas.