2021.10.14 22:25

Eurolygoje – triuškinama „Fenerbahče“ pergalė

LRT.lt2021.10.14 22:25

Eurolygos sezono pradžioje buksavusi Stambulo „Fenerbahče“ (2/2) ketvirtadienį iškovojo vieną įsimintiniausių pergalių.

Turkijos klubas savo sirgalių akivaizdoje sužaidė nuostabias rungtynes ir 80:41 (21:8, 23:14, 17:5, 19:14) sutriuškino Kazanės „Uniks“ (1/3) krepšininkus.

Įspūdinga „Fenerbahče“ pergalė Eurolygoje – „Uniks“ komanda sutriuškinta 39 taškais

Įspūdingai atrodo ne tik „Fenerbahče“ pergalė taškų skirtumu, tačiau ir gynyboje praleisti taškai. Stambulo klubas daugiausiai per kėlinį varžovams leido įmesti 14, o iš viso į savo krepšį praleido tik taškus.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje parodė svečiams iš Rusijos, kad jų galvose tik viena mintis – pergalė. Susikrovę 13 taškų pranašumą, „Fenerbahče“ žaidėjai nemažino apsukų tiek antrajame kėlinyje, tiek ir po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Uniks“ sugebėjo sukrapštyti viso labo 5 taškus.

„Uniks“ šioje dvikovoje tiesiog tragiškai atakavo iš žaidimo. Dvitaškius jie metė vos 28,9 procento taiklumu (11/38), o tritaškius – 18,5 procento taiklumu (5/27).

Stambului klubui tai buvo antroji pergalė sezone, o „Uniks“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

„Fenerbahče“: Marialas Shayokas 17, Devinas Bookeris 16, Nando De Colo 13, Ahmetas Duvioroglu 10 taškų.

„Uniks“: Isaiah Cannonas 10, Lorenzo Brownas 8, Mario Hezonja 5 taškai.