2021.10.14 22:03

Lemiamu metu spurtavęs „Zenit“ įveikė nelaiminčius „Bayern“ krepšininkus

LRT.lt2021.10.14 22:03

Dviejų lietuvių atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/1) iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje.

Rusijos klubas ketvirtadienį 79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11) įveikė Miuncheno „Bayern“ (0/4) krepšininkus, kur vis dar lieka be pergalių šį sezoną.

Lietuviškasis „Zenit“ lemiamo spurto dėka paliko „Bayern“ be pergalių

Artūras Gudaitis šioje dvikovoje žaidė 17 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas „Zenit“ lietuvis Mindaugas Kuzminskas žaidė vos 2 minutes ir taškais nepasižymėjo. Jis spėjo kartą prarasti kamuolį ir surinkti dvi asmenines pražangas.

Aikštės šeimininkai dvikovą pradėjo puikiu žaidimu ir jau po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 15 taškų persvara – 31:16.

Tačiau antrajame kėlinyje, o vėliau ir po pertraukos „Bayern“ perlaužė žaidimo eigą. Trečiąjį kėlinį bavarų klubas laimėjo 25:11 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 60:54.

Tačiau ketvirtąjį kėlinį „Zenit“ spurtavo 14:3, persvėrė rezultatą, o vėliau ir nutolo nuo „Bayern“ krepšininkų.

„Zenit“: Jordanas Mickey 18, Alexas Poythresas 14, Conneris Frankampas 12, Billy Baronas 10, Jordanas Loydas 9, Artūras Gudaitis 6 taškai.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 24, Corey Waldenas 20, Augustine`as Rubitas 8, Žanas Markas Šiško 7 taškai.