2021.10.13 23:42

Arti sensacijos: 25 taškų deficitą panaikinęs „Monaco“ paskutinę minutę krito prieš Madrido „Real“

LRT.lt2021.10.13 23:42

Antrajame kėlinyje 25 taškų deficitą turėjusi „Monaco“ ekipa stebuklingai grįžo į kovą ir tik paskutinę minutę krito prieš Madrido „Real“.

Eurolygos 3-iojo turo rungtynėse Monako ekipai išvykoje 86:94 (12:30, 27:21, 26:21, 21:22) teko pripažinti varžovų pranašumą.

Donato Motiejūno atstovaujamai komandai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone. „Monaco“ iki tol buvo pasiekusi dvi pergales.

Madrido krepšininkai fantastiškai pradėjo rungtynes – 30:12. Pablo Laso auklėtiniai antrojo kėlinio viduryje turėjo rekordinę 25 taškų persvarą – 44:19.

Visgi dar iki antrojo kėlinio pabaigos „Monaco“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 12 taškų. Išlyginti rezultatą svečiams iš Monako pavyko ketvirtajame kėlinyje – 81:81. Mike`o Jameso dėka „Monaco“ grįžo į kovą dėl pergalės, tačiau pačioje rungtynių pradžioje Madrido „Real“ patirtis davė savo – keli taiklūs tolimi metimai nubraukė bet kokias svečių viltis išsivežti pergalę.

Madrido „Real“ ir „Monaco“ rungtynių įspūdingiausi epizodai

M. Jamesas, pačioje rungtynių pradžioje patyręs traumą, per 32 mintues surinko 24 taškus (1/4 trit., 6/10 baud., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudigumo balus.

D. Motiejūnas žaidė 17 minučių, surinko 9 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir užfiksavo 8 naudingumo balus.

„Real“: Guerschonas Yabusele 18, Thomasas Heurtelis 13, Fabienas Causeur 12, Adamas Hanga ir Walteris Tavaresas po 9.

„Monaco“: Mike`as Jamesas 24, Donta Hallas 12, Willas Thomasas 11, Donatas Motiejūnas 9, Leo Westermannas ir Danilo Andjušičius po 8.