Sportas

2021.10.10 15:57

Trečia vieta UEFA Tautų lygoje: sėkmingai antrąjį kėlinį sužaidę italai įveikė belgus

atnaujinta 17.55
LRT.lt2021.10.10 15:57

UEFA Tautų lygos turnyras artėja pabaigos – rungtynėse dėl trečiosios vietos pergalę prieš Belgijos rinktinę pasiekė italai.

Italai pergalę rungtynėse pasiekė rezultatu 2:1.

Pusfinalyje pralaimėję Europos čempionai italai nutraukė 37 nepralaimėtų rungtynių seriją. Italijos futbolininkai oficialių rungtynių nebuvo pralaimėję nuo 2018 metų ir tai buvo rekordinė serija pasaulyje, tad ši pergalė bent kažkiek nuplovė pusfinalio kartėlį.

UEFA Tautų lygos finalas, kuriame susitiks Ispanijos ir Prancūzijos futbolininkai, sekmadienį bus žaidžiamas nuo 21 val. 45 min. Lietuvos laiku. Šią dvikovą bus galima stebėti per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Aktyviai rungtynes pradėjo italai, kurie jau antrąją minutę kėlė kampinį ir stengėsi spausti varžovus. Tačiau netrukus rungtynės aprimo, savo progas pradėjo kurtis ir belgai.

18 min. Belgijos rinktinės vartininko budrumą patikrino D. Berardi, kai paleido šūvį iš toli, kuris po rikošeto galiausiai atsitrenkė į T. Courtois rankas.

Kiek vėliau pirmajame kėlinyje pavojingesnių progų susikūrė abi rinktinės, bet įvarčių rungtynėse žiūrovai neišvydo. Auksinę progą pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo F. Chiesa, kuris atsidūrė vienas prieš vieną su Belgijos rinktinės vartininku, tačiau jo pasiųstas kamuolys skriejo pro šalį.

Pirmajame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo belgai (57 proc.), o dažniau smūgiavo italai (7 prieš 4 bandymus).

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito antrojo kėlinio pradžioje. 47 minutę po italų pakelto kampinio belgai bandė išmušti kamuolį, bet prie jo pirmasis suskubo Nicolo Barella, kuris vienu lietimu paleido kamuolį tiesiai į vartus, ir išvedė italus į priekį.

Italai padvigubino pranašumą 65-ą minutę - prie 11 metrų linijos stojo Domenico Berardis, kuris pasiuntė kamuolį į vartus. Nors T. Courtois ir lietė kamuolį, bet to neužteko.

Lengvai pasiduoti neketinę belgai bandė kurtis progas, o galiausiai įvartis krito į įtalų vartus. 87-ą minutę į greitą ataką pasileido po keitimo aikštėje pasirodęs K. De Bruyne, kuris perdavė kamuolį Charlesui de Ketelaere, o šis kamuolį pasiuntė į belgų vartus.

Startinės komandų sudėtys:

Belgijos rinktinei padėti negalėjo Romelu Lukaku ir Edenas Hazardas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt