2021.10.08 21:07

„Monaco“ su D-Mo ir Jamesu žygiuoja pergalingai – Kazanėje įveikė „Uniks“

LRT.lt2021.10.08 21:07

„Monaco“ (2-0) krepšininkai debiutiniame Eurolygos sezone pasiekė antrąją pergalę iš eilės. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai Kazanėjė po pratęsimo 88:80 (18:15, 21:20, 11:23, 24:16, 14:6) palaužė Kazanės „Uniks“ (1-1).

Atkakliose ir permainingose rungtynėse trečiojo kėlinio pabaigoje „Uniks“ pranašumas buvo pasiekęs 8 taškus – 58:50.

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai gana greitai rezultatą išlygino ir iki pat pagrindinio laiko pabaigos žaidimas vyko taškas į tašką.

Pariso Lee tritaškis likus žaisti pusantros minutės „Monaco“ išvedė į priekį 71:70, komandos keitėsi taikliais metimais, o Mario Hezonja dvitaškis likus 47 sek. išvedė į priekį „Uniks“ – 74:73.

Mike`as Jamesas prametė tritaškį, bet likus 5 sek. „Uniks“ suklydo. Zvezdanas Mirovičius paprašė dviejų iš eilės minutės pertraukėlės, o iniciatyvos ėmęsis M. Jamesas išprovokavo pražangą ir galėjo baudomis išplėšti Monako ekipai pergalę.

Vienas brangiausių Eurolygos žaidėjų pirma bauda rezultatą išlygino, bet antrąją prametė, pats kartojo metimą, bet ir šis buvo netaiklus, tad teko žaisti pratęsimą.

„Monaco“ ir Kazanės „Uniks“ rungtynių gražiausi epizodai

Pratęsimo antroje pusėje „Monaco“ pavyko laimėti trumpą atkarpą 5:0 po M. Jameso dvitaškio ir P. Lee tritaškio likus žaisti pusantros minutės – 83:78.

Tai ir buvo galutinis lūžis. Po minutės pertraukėlės M. Hezonja prametė tritaškį, Danilo Andjušičius ir Donta Hallas pridėjo dar 4 taškus ir „Uniks“ atsiliko jau per likusią minutę nebepavejamu skirtumu – 78:87.

D. Motiejūnas nugalėtojams per beveik 18 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas, pats prasižengė dusyk ir uždirbo 9 naudingumo balus.

„Monaco“: D. Hallas (7/9 dvit., 8 atk. kam., 21 naud. bal.) 16, M. Jamesas (1/5 trit., 7 atk. kam., 3 rez. perd., 4 kld.) 14, P. Lee (3/3 trit.) 12, B. Motumas 11, D. Andjušičius 10.

„Uniks“: M. Hezonja (4/11 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 3 kld.) 17, J. Brownas (6/14 dvit., 7 atk. kam.) 14, L. Brownas (5/11 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) 13, I. Canaanas (1/7 trit.) ir A. Voroncevičius (6 atk. kam.) po 10.