2021.10.07 17:52

Šeškaus auklėtiniai Prienuose džiaugėsi pergale

LRT.lt2021.10.07 17:52

Ketvirtadienį Karaliaus Mindaugo taurės turnyre buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Prienuose vietos „Labas GAS“ susitiko su Jonavos „Cbet“ krepšininkais ir šiems pralaimėjo 81:85 (22:27, 23:16, 17:20, 19:22).

Nors Jonavos ekipos startas buvo geresnis (20:13), spurtu 13:0 Prienų klubas perėmė iniciatyvą ir antrajame kėlinyje įgijo pranašumą – 45:38. Tiesa, į ilgąją pertraukos komandos išžygiavo po Edvino Šeškaus metimo su sirena, kuris mažino skirtumą (43:45).

Po didžiosios pertraukos prasidėjo labai atkakli kova, kur nė viena ekipa neįstengė labiau pabėgti, o prieš lemiamas 10 minučių „CBet“ pirmavo minimaliai – 63:62. Virginijus Šeškus prieš pat baigiantis trečiam ketvirčiui dar spėjo užsidirbti techninę pražangą.

Emmanuelis Lecomte’as stengėsi padėti „CBet“ ekipai likti priekyje (69:67), bet atsakus vis ruošė Juwanas Durhamas. E. Lecomte`as baudų metimais atsilikimą rėžė iki minimalaus (71:72), J. Palaciosas pridėjo dar tašką ir dvitaškį, bet kitoje aikštės pusėje įspūdingo pasirodymo ėmėsi Mantvydas Staniulis – jis smeigė du tritaškius iš eilės – 78:74.

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms svarbų metimą pataikė E. Šeškus (76:78), E.Lecomte’as pataikė vieną baudą, o V. Šeškaus sūnus vėl ėmėsi iniciatyvos – šįkart išvedė į priekį Jonavos klubą – 79:78. Kol J. Durhamas buvo netikslus, E. Lecomte`as pelnė dvitaškį, tiesa, likus 20 sekundžių J. Durhamas pataikė ir rėžė atsilikimą iki minimalaus – 80:81.

E. Lecomte`as vėl stojo rinkti lengvų taškų ir tikslą įgyvendino (83:80), palikdamas „Labas GAS“ ekipai išsigelbėti tik 18 sekundžių. Kol I.Sargiūnas įmetė vieną baudą, E. Lecomte`as – abi, tad taip pergalę „CBet“ įtvirtino.