Sportas

2021.10.07 10:34

MMA žvaigždės Nurmagomedovo nuotykiai Mančesteryje – pokalbis su Fergusonu ir akių dvikova su Ronaldo

LRT.lt2021.10.07 10:34

Mišrių kovos menų žvaigždė Chabibas Nurmagomedovas pastarosiomis dienomis dalijosi daugybę vaizdų iš Mančesterio, kur karjerą baigęs sportininkas lankėsi „Manchester United“ komandoje, susitiko su jos atstovais ir legendomis.

Kaip rašo goal.com, po Cristiano Ronaldo atvykimo į „Man Utd“ komandos bilietai graibstomi į kiekvienas rungtynes – visi nori pamatyti portugalą.

Ir kalbama ne tik apie paprastus bilietus, bet ir apie apsilankymus komandos rungtynėse, kurių paprastas mirtingasis neįsigytų net ir už pinigus. „Man Utd“ direktorių ložė yra vieta, kur komandos rungtynes stebi ryškiausios pasaulio žvaigždės – pradedant nuo muzikos, baigiant kitomis sporto šakomis, politikais ir pramogų pasaulio atstovais.

Pastaruoju metu tarp „Raudonųjų velnių“ svečių buvo puikiai žinomas komandos fanas Usainas Boltas, bet kur kas daugiau dėmesio sulaukė rusas Ch. Nurmagomedovas. Pasimatyti ir įsiamžinti su buvusia UFC superžvaigžde „Man Utd“ žaidėjai norėjo ne mažiau, nei rusas su jais.

Prieš šeštadienio „Man Utd“ ir „Everton“ rungtynes Ch. Nurmagomedovo dėmesio sulaukė ryškiausios komandos žvaigždės – pats C. Ronaldo, Paulis Pogba ir kiti. Rusas lankėsi komandos viešbutyje.

Vienas įdomesnių momentų, įmažintas kovotojo „Instagram“ paskyroje – akių dvikova su C. Ronaldo.

„Jis yra visų laikų geriausias. Ir toliau tęsk savo darbus, čempionu, tu įkvėpi milijonus žmonių visame pasaulyje“, – gerų žodžių C. Ronaldo negailėjo Ch. Nurmagomedovas.

Kovotojas užfiksuotas į Mančesterio „Old Trafford“ stadioną atvažiuojantis trijų „Rolls Royce“ automobilių konvojumi, prieš rungtynes apžiūrinėjantis aikštę su C. Ronaldo marškinėliais rankose. Vėliau Ch. Nurmagomedovas pozavo su „Man Utd“ marškinėliais, ant kurių nugaros buvo užrašytas jo vardas bei puikavosi 7-asis numeris.

„Tikiuosi, kad Davidas Beckhamas ir Cristiano Ronaldo nesupyks, kad pasisavinau šį numerį. Marškinėlių tikrai nepamesiu, saugosiu juos, jie kabės pačioje garbingiausioje mano namų vietoje“, – rašė Ch. Nurmagomedovas.

Direktorių ložėje rusui kompaniją rungtynių metu palaikė po traumos sveikstantis Marcusas Rashfordas, o po rungtynių įvyko ne mažiau įspūdžio jam palikęs susitikimas su „Man Utd“ legenda seru Alexu Fergusonu.

Užfiksuotas jų pokalbis, kuriame buvęs ilgametis komandos treneris pasiūlo Ch. Nurmagomedovui vyno taurę, tačiau rusas atsisako, mat negeria, nes yra atsidavęs musulmonas. Juokais S. Fergusonui jis atsako, kad jeigu išgertų, išdaužytų viską, kas pasipainiotų jo kelyje.

Apsilankęs „Man Utd“ stovykloje vėliau Ch. Nurmagomedovas lankėsi ir kitoje Mančesterio pusėje – „Manchester City“ rungtynėse su „Liverpool“. Atrodo, kad „žydrųjų“ stovykloje tokio pompastiško sutikimo nebuvo, tiesa, kovotojo „Instagram“ galime rasti nuotrauką su ukrainiečiu Oleksandru Zynčenka.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt