2021.10.07 07:00

Puikiai žaidęs Valančiūnas debiutinėse rungtynėse išvarytas iš aikštės

LRT.lt2021.10.07 07:00

Jonas Valančiūnas savo naująjį karjeros etapą Naujajame Orleane pradėjo retai matomu pasiekimu – lietuvis buvo išvarytas iš aikštės ikisezoninėse NBA rungtynėse.

„Pelicans“ krepšininkai namuose 104:86 (18:26, 34:25, 20:17, 32:18) susitvarkė su Orlando „Magic“ ekipa, bet Jonui rungtynės truko tik tris kėlinius dėl nevaldytų emocijų.

Starto penkete rungtyniavęs J. Valančiūnas buvo aktyvus puolime, rinko taškus, bet trečiojo kėlinio pradžioje nesutikęs su teisėjo sprendimu gavo pirmąją techninę pražangą. Neilgai trukus po grumtynių su varžovu lietuviui buvo užfiksuota pražanga, J. Valančiiūnas į švilpuką numojo ranka, už ką gavo antrą techninę ir buvo pasiųstas į rūbinę.

Iki tol J. Valančiūnas spėjo sužaisti 20 minučių ir pelnė 13 taškų (4/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Pelicans“ žaidė be dviejų didžiausių savo žvaigždžių – Brandono Ingamo ir Ziono Williamsono.

„Pelicans“ treneris Willie Greenas po rungtynių juokavo, kad dar nėra matęs žaidėjo, kuris užsidirbtų dvi technines pražangas per ikisezonines rungtynes, bet jam patiko J. Valančiūno aistra.

„Magic“ gretose rungtyniavęs Ignas Brazdeikis per 12 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

„Pelicans“: T. Murphy (6/9 trit.) 20, N. Alexanderis-Walkeris (5/9 trit.) 19, J. Valančiūnas (9 atk. kam.) 13, K. Lewisas 10.

„Magic“: W. Carteris (11 atk. kam.) 13, C. Anthony 12, T. Rossas 11.