2021.10.06 23:45

Rekordinė Italijos rinktinės serija nutrūko – Tautų lygoje nusileido ispanams

LRT.lt2021.10.06 23:45

37 rungtynes iš eilės nepralaimėjusi Italijos futbolo rinktinė galiausiai patyrė nesėkmę.

Dabartiniai Europos čempionai trečiadienį UEFA Tautų lygos turnyro pusfinalyje savo namų aikštėje 1:2 (0:2) turėjo pripažinti Ispanijos futbolininkų pranašumą.

Italai oficialių rungtynių nebuvo pralaimėję nuo 2018 metų ir tai buvo rekordinė serija pasaulyje.

Reikalai dvikovoje Italija pašlijo 17-ą minutę, kuomet ispanus į priekį išvedė Ferranas Torresas.

Mažo to, vienas pagrindinių Italijos rinktinės gynėjų Leonardo Bonucci pirmajame kėlinyje per 12 minučių atkarpą užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo pašalintas iš aikštės.

Tuo pasinaudoję ispanai smeigė dar vieną vinį į Italijos rinktinės vartus prieš pat pertrauką, o antrą sykį pasižymėjo tas taps F. Torresas.

Antrajame kėlinyje ispanai kontroliavo įvykius aikštėje, daugiausiai laiko patys praleisdami su kamuoliu. Tačiau italai intrigą atkūrė 83-ą minutę, kuomet rezultatą sušvelnino po keitimo pasirodęs Lorenzo Pellegrini.

Kitame UEFA Tautų lygos pusfinalyje ketvirtadienį susikaus Belgija ir Prancūzija. Finalas vyks sekmadienį, o jį nuo 21 val. 30 min. transliuos LRT PLIUS ir portalas LRT.lt.