Naujienų srautas

Sportas2016.10.15 09:56

„Rockets“ nebereikia D. Motiejūno? Liaupsina jo pakaitalą

15min.lt 2016.10.15 09:56

Užstrigusios „Houston Rockets“ ir Donato Motiejūno derybos verčia komandą įdėmiau stebėti galimus lietuvio dublerius. Ir jie laiko veltui nešvaisto.

Hjustono klubas savaitę praleido Kinijoje, kur rengėsi naujam sezonui žaisdami su pajėgiais šios šalies klubais.

Šeštadienį komandos laukia išbandymas su „Memphis Grizzlies“ ekipa ir prieš šias rungtynes ekipos treneris Mike`as D`Antoni negailėjo komplimentų galimam D. Motiejūno pakaitalui aikštėje.

Treneris yra linkęs suteikti šansą sunkiajam krašto puolėjui Samui Dekkeriui ir tai tolina D. Motiejūno galimybes sugrįžti į komandą, įsitikinęs ESPN apžvalgininkas Calvinas Watkinsas.

„Mūsų sistemoje tikrai matau jį kaip solidų ketvirtąjį numerį. Ir jis tikrai tai parodė, jis nori žaisti. Jis gali žaisti ir lengvuoju krašto puolėju. Jis padaro viską, ko paprašai. Mūsų ketvirti ir treti numeriai mažai skiriasi. Jis mums suteikė daug jėgos ir greičio kildamas nuo suolo ketvirtai pozicijai“, – apie klubo talentą atsiliepė M. D`Antoni.

D. Motiejūno kvalifikacinis pasiūlymas baigė galioti, todėl niekas taip ir nepaaiškėjo. Vasario mėnesį padėtį sukomplikavo „Pistons“ klubas, kuris vetavęs lietuvio mainus smarkiai pakenkė krepšininko vertei rinkoje.

Jeigu D-Mo nori rungtyniauti NBA, tai jis turi du variantus – padėti parašą ant sutarties su kita ekipa arba likti Hjustone. Kvalifikacinis pasiūlymas būtų buvęs lengvas kelias, nes artėjantį sezoną uždirbęs 4,4 mln. JAV dolerių jis kitąmet būtų buvęs neapribotasis laisvasis agentas.

Kitų ekipų pasiūlymas būtų labai neblogas variantas, tačiau labai nedaug komandų turi pinigų algų kepurėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi