Sportas

2021.10.05 09:43

ATP pradės savo tyrimą dėl buvusios Alexanderio Zverevo draugės kaltinimų smurtu

LRT.lt2021.10.05 09:43

Olimpinis čempionas ir 4-oji pasaulio raketė Alexanderis Zverevas buvusios merginos Olgos Šarypovos apkaltintas psichologiniu ir fiziniu smurtu. Tarptautinė teniso asociacija pranešė, kad dėl šių kaltinimų pradės vidinį tyrimą, kurį sveikina ir pats Vokietijos tenisininkas.

„A. Zverevui mesti kaltinimai yra rimti ir mes turime atsakomybę į juos atsižvelgti. Tikiuosi, kad mūsų tyrimas leis mums atskleisti tikslius faktus ir imtis atitinkamų veiksmų. Mes suprantama, kad A. Zverevas sveikina mūsų tyrimą, nes iki šiol jis griežtai neigia visu kaltinimus“, – „The Guardian“ cituoja ATP vykdomąjį direktorių Massimo Calvelli.

O. Šarypova pirmą sykį apie tensininko smurtą prabilo praėjusių metų spalį, o netrukus plačiau viską atskleidė žurnalistui Benui Rothenbergui iš žurnalo „Racquet Magazine“. Šių metų rugpjūtį ji davė dar vieną interviu žurnalui „Slate“, po kurio publikacijos A. Zverevas teismo keliu pasiekė, kad šis interviu negalėtų būti išspausdintas Vokietijoje.

Savo liudijimuose mergina atskleidžia, kad A. Zverevas prieš ją smurtavo fiziškai ir emociškai, atskleidžia nemažai tikslių detalių apie patirtą smurtą per įvairius ATP turnyrus 2019 metais.

ATP atskirai tiria O. Šarypovos liudijimą apie 2019 m. „Shangai Masters“ turnyrą, kurio metu, anot merginos, A. Zverevas užpuolė ją viešbučio kambaryje, o ji bandė nusižudyti suleisdama sau insulino. Tai, anot merginos, buvo antras kartas, kai ji bandė atimti sau gyvybę.

O. Šarypovos draugai „Slate“ pateikė nuotraukų, kurias ji jiems siuntė tuo metu. Jose matosi sužalojimai ir mėlynės ant merginos veido. Vienas draugų, tuo metu apsilankęs Šanchajuje, padėjo merginai palikti Kiniją.

A. Zverevas iki šiol neigia visu jam mestu kaltinimus, vadina juos buvusios merginos pramanais ir šmeižtu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt