2021.10.04 23:00

„Dzūkijos“ trenerio užuojauta Lukauskiui: žaidė po skaudžios netekties šeimoje

LRT.lt2021.10.04 23:00

Nors Alytaus „Dzūkija“ (2/2) pirmadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) 72:69 (13:13, 19:15, 15:26, 25:15) palaužė Prienų „Labas GAS“ (0/3) klubą, tačiau džiaugsmo po pergalės buvo mažai.

„Visų pirma, komandos vardu noriu pareikšti užuojautą Mindaugui Lukauskiui, kurio tėtis mirė. Jis galėjo neateiti į rungtynes, suprasčiau šimtu procentų, bet atėjo, padėjo, normaliai sužaidė.

Aišku, žaidimas buvo sunkus, pataikymas blogas – kankinomės, gimdėme atakas“, – spaudos konferencijoje užuojautą pareiškė dzūkų treneris Ramūnas Cvirka.

42-ejų pergalingose rungtynėse žaidė beveik be keitimų. Aikštėje jis praleido 35 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė vieną kamuolį.

Tuo tarpu Prienų ekipos treneris Marius Leonavičius džiaugėsi dėl įvykdyto žaidimo plano, tačiau apgailestavo dėl vieni nepataikyto metimo.

„Žaidėjams pasakiau, kad aš esu tas, kuris gali pasakyti, kad pralaimėjimas – jų kaltė, tačiau šiose rungtynėse krepšininkai beveik tobulai įvykdė rungtynių planą.

Vienintelis dalykas, žinojome, kad mesime daug metimų laisvi dėl to, kaip „Dzūkija“ ginasi, kaip jų didelis stovi po krepšiu. Metėme 29 tritaškius, pritrūko vieno įmesto metimo, kad bent žaistume pratęsimą“, – apgailestavo M. Leonavičius.