Sportas

2021.10.04 07:06

Po pergalės Pasvalyje Schilleris turėjo blogų naujienų – traumas patyrė Lekavičius ir Strelniekas

LRT.lt2021.10.04 07:06

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vietiniame fronte rezultatu 85:69 (22:20, 25:19, 19:23, 19:27) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, bet po rungtynių Kauno ekipos sirgaliai išgirdo ir blogų naujienų.

Rungtynėse su Vilerbano ASVEL komandai jau padėti negalėjo Paulius Jankūnas, o štai Pasvalyje nepasirodė Janis Strelniekas ir Lukas Lekavičius. Martinas Schilleris teigė, kad pastarieji susižeidė rungtynių su ASVEL metu.

„Abu susižeidė rungtynių su ASVEL ekipa metu. Lukas patyrė nugaros raumenų traumą, Janis patyrė klubo traumą. Žiūrėsime“, – konstatavo M. Schilleris.

Tiesa, treneris džiaugėsi komandos pasirodymu ir vertino žaidėjų nusiteikimą.

„Manau, kad rungtynėse žaidėme tinkamai nusiteikę, ypač po rungtynių Prancūzijoje ir kai neturime tiek žaidėjų. Lukas, Janis, Jankūnas ir mūsų jauni žaidėjai yra patyrę traumas, tad tai nėra lengva situacija, bet vyrukai su tuo gerai susitvarkė.

Antroje rungtynių dalyje Pasvalio ekipa per daug gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių, man tai buvo problema, pasiilsėsime ir pasiruošime „Zenit“ ekipai“, – kalbėjo M. Schilleris.

Kol kas nedžiungina „Žalgirio“ naujoko Emanuelio Mudiay žaidimas – krepšininkas geri pasirodė rungtynėse prieš Alytaus „Dzūkiją“, tačiau vėliau daug taškų nepelno.

„Manau, kad jis ritmą atras iki gruodžio. Kol kas jam puikiai pasisekė pristaikyti socialiai ir kultūriškai. Jo patirtys jam leidžia tai padaryti. Kai jam buvo 18-a, jis metus gyveno Kinijoje – ne visi vaikai gali tą padaryti. Jis turi žinių apie pasaulį, jam tai leidžia prisitaikyti čia. Tiesa, krepšinio aikštelė yra visai kita istorija. Manau, kad šiandien jis jau pasirodė geriau“, – vertino M. Schilleris.

M. Schilleris teigė, kad nerimavo dėl žaidėjų nuovargio, bet jį nudžiugino parodyta energija.

„Šiek tiek nerimavau, turime mažai žaidėjų dėl traumų. Manau, kad vaikinai buvo tinkamai nusiteikę – Marekas buvo pasirušęs žaisti. Nors ir pabaigoje ir buvo keletas blogų jo epizodų, bet jis gerai žaidė pirmoje pusėje. Karolis taip pat buvo pasiruošęs žaisti, Cavanaugh puikiai darbavosi. Džiaugiuosi dėl jų energijos“, – kalbėjo Kauno ekipos strategas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt