2021.10.03 16:51

PSG žvaigždynas gavo pirmąjį antausį Prancūzijoje, pralaimėjo ir „Bayern“, ir „Real“

LRT.lt2021.10.03 16:51

Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą Prancūzijos futbolo čempionate, kai išvykoje 0:2 (0:1) nusileido „Rennes“ vienuolikei. Sekmadienį netikėtus pralaimėjimus atitinkamai Ispanijos ir Vokietijos čempionate patyrė ir Madrido „Real“ bei Miuncheno „Bayern“ vienuolikės.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Gaetanas Laborde išvedė šeimininkus į priekį, o tik sugrįžus tęsti mačo, 46-ąją minutę, Flavienas Taitas padvigubino „Rennes“ pranašumą.

PSG ekipa starto sudėtyje turėjo visą savo galingąjį atakų ketvertą – Lionelį Messi, Neymarą, Kylianą Mbappe ir Angelį di Maria – bet per visą mačą nė vienas jų smūgis neskriejo į vartų plotą.

Tiesa, tai tik pirmasis PSG pralaimėjimas šį sezoną. Iš 9 sužaistų rungtynių Paryžiaus ekipa dabar yra laimėjusi 8 ir toliau tvirtai pirmauja turnyro lentelėje.

„Renners“ su vos trečia pergale bent laikinai pakilo į aštuntąją poziciją.

Pirmą kartą šį sezoną Ispanijos lygoje pralaimėjo ir „Real“ ekipa, išvykoje 1:2 nusileidusi Barselonos „Espanyol“.

Raulis de Tomas (17 min) ir Aleixas Vidalis (60 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o vienintelį paguodos įvartį „Real“ klubui 71-ąją min. įmušė Karimas Benzema.

Prancūzui tai buvo jau 9-asis įvartis per 8-ias čempionato rungtynes.

„Bayern“ futbolininkai šį sezoną buvo laimėję 5 rungtynes ir kartą sužaidę lygiosiomis, tačiau sekmadienį namuose 1:2 nusileido Frankfurto „Eintracht“.

29 min. Leono Goretzkos įvartis išvedė „Bayern“ į priekį, tačiau Frankfurto ekipa vos po dviejų minučių rezultatą išlygino, kai įmušė Martinas Hintereggeris.

83-ąją min. Filipas Kostičius pergalingu įvarčiu paskandino Vokietijos čempionus.

„Eintracht“ tai buvo tik pirmoji pergalė šiame Bundeslygos sezone.