Sportas

2016.10.11 18:35

T. Pačėsas: „Chimki“ turi trūkumų, kuriuos bandysime išnaudoti“

basketnews.lt2016.10.11 18:35

Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvyko į Rusiją, kur jau trečiadienį pradės kovas naujajame Europos taurės turnyro sezone. Tomo Pačėso auklėtiniai pirmajame ture susikaus su Maskvos srities „Chimki“ komanda.a

„Pasiruošę, manau, neblogai. Prieš Europos taurę turėjome gerą, pajėgų varžovą. Pamatėme savo minusus, trūkumus, kur galime būti geresni. Manau, kad artėjančiose rungtynėse tose detalėse būsime produktyvesni. Tikimės gerai sužaisti, žinome, kad varžovas yra pajėgus. Dar nesėkmingai susiklostė, kad prieš šias rungtynes jie netikėtai pralaimėjo, norės revanšuotis. Gerai padirbėjome, pasiruošėme, žiūrėsime kaip gausis, bet vilčių yra nemažai, tikimės mažai. 

Visų pirma, treneris Duško Ivanovičius propaguoja agresyvų, kietą krepšinį, turi savitą stilių ir braižą. Antra, žaidėjai yra labai dideli. Turi Ruslaną Patejevą, Dmitrijų Sokolovą, po krepšiu trečioje pozicijoje Nobelį Bougou-Colo, Justinas Carteris, tas pats Earlas Rowlandas patyręs žaidėjas, Jacobą Pulleną bando įtraukti į žaidimą. Turi daug patyrusių žaidėjų, ilgas atsarginių žaidėjų suolelis. Tas pats Jegoras Vialcevas, Sergejus Monia, yra rinktinės nariai, yra klubo senbuviai. Manau, bus mums labai sunku. Aišku, turi savo minusų, trūkumų, kuriuos bandysime išnaudoti“, – kalbėjo T. Pačėsas.

Tiek „Lietuvos rytas“, tiek „Chimki“ prieš šį susitikimą patyrė nesėkmes. Vilniečiai LKL pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“, o Maskvos komanda VTB Vieningoje lygoje nusileido Arno Labucko atstovaujamai Rygos VEF ekipai.