Naujienų srautas

Sportas2016.10.08 18:23

„Siemens“ arenoje – „politinė“ reklama su A. Kavaliausku

DELFI.lt 2016.10.08 18:23

LKL krepšinio rungtynėms tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ prasidėjus sostinės krepšinio aistruoliai savo tribūnoje iškėlė „politinės reklamos“ plakatą. Jame ironizuojamas vasarą įvykęs buvusio sostinės komandos kapitono Antano Kavaliausko persikėlimas į Laikinosios sostinės ekipą.

Plakate, kurį laikė iškėlusi visa grupė „Lietuvos ryto“ gerbėjų, užrašytos A. Kavaliausko citatos, ištartos būnant skirtingų komandų stovyklose.

Pirmoji, plačiausiai pagarsėjusi A. Kavaliausko citata: „Niekada nežaisiu „Žalgiryje“. Vėliau – dvi citatos Antanui jau apsivilkus Kauno ekipos marškinėlius: „Noriu laimėti LKL su „Žalgiriu“ ir „Pažadu tapti tikru žalgiriečiu“.

Prieš rungtynes, per žaidėjų pristatymą, A. Kavaliauskas taip pat sulaukė gerokai didesnio „Siemens“ arenos žiūrovų kaukimo nei kiti krepšininkai.

„Žalgirio“ naujoko A. Kavaliausko sugrįžimas į sostinę prasidėjo ne per sėkmingiausiai: pirmame kėlinyje neišbuvęs aikštėje nė 3 minučių jis užsidirbo dvi pražangas ir buvo priverstas užleisti vietą komandos draugui Robertui Javtokui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi