2021.09.28 23:55

Futbolo milžinų mūšyje – Messi įvartis ir „Saint-Germain“ pergalė, „Real“ gavo Tiraspolio klubo antausį

LRT.lt2021.09.28 23:55

Antradienį Čempionų lygoje susigrūmė du futbolo milžinai – Paryžiaus „Siant-Germain“ ir „Manchester City“.

Savo aikštėje žaidę „Saint-Germain“ futbolininkai 2:0 (1:0) įveikė svečius iš Anglijos.

Rungtynės aikštės šeimininkams prasidėjo tobulai. Jau 8-ąją minutę Idrissa Gana Gueye baudos aikštelėje priėmė Neymaro nesėkmingai smūgiuotą kamuolį ir galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė savo komandą priekį. Įvartį praleidę „Manchester City“ nesutriko ir netrukus ėmė kelti pavojų prie varžovų vartų.

25-ąją minutę tiek Raheemas Sterlingas, Bernado Silva griebėsi už galvų, kuomet nuo jų įvarčių gelbėjo vartų konstrukcija. Portugalas tik jam suvokiamu būdų kamuolio į tuščius vartus nenukreipė iš metro atstumo.

Kėlinio pabaigoje kelias progas susikūrė Paryžiaus klubo futbolininkai, tačiau po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje degė 1:0.

Po pertraukos „Manchester City“ ir toliau spaudė savo varžovus, o puikią progą pasižymėti turėjo Kevinas De Bruyne.

Tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą savo žodį tarė Lionelis Messi. Argentinietis pirmuoju savo dvikovos smūgiu padvigubino rezultatą.

Tuo tarpu Madrido „Real“ futbolininkai namuose 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Tiraspalio „Sheriff“ ekipos pranašumą.

Savo aikštėje žaidęs Madrido klubas pirmajame kėlinyje buvo išpraustas po šaltu dušu, o pertrauką „Sheriff“ pasitiko pirmaudami 1:0.

Tačiau antrajame kėlinyje „Real“ pavyko išlyginti rezultatą, kuomet 65-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Karimas Benzema.

Vis tik paskutinį žodį rungtynėse tarė svečiai, įmušdami pergalingą įvartį priešpaskutinę minutę. Tai buvo jau antroji „Sheriff“ pergalė iš tiek pat galimų.