2021.09.28 21:37

Čempionų lygoje – namuose dominavusio „Ajax“ klubo pergalė

LRT.lt2021.09.28 21:37

Amsterdamo „Ajax“ klubas iškovojo antrąją pergalę Čempionų lygos grupių etape.

„Ajax“ futbolininkai antradienį namuose C grupės rungtynėse 2:0 (2:0) palaužė traumų išretinto Stambulo „Bešiktaš“ pasipriešinimą.

Abu savo įvarčius aikštės šeimininkai pelnė dar iki pertraukos, kuomet 17 ir 43 minutėmis pasižymėjo Stevenas Berghuisas ir Sebastienas Halleris.

Stambulo ekipa atvyko be 10 traumuotų futbolininkų, o ant atsarginių suolelio turėjo vos penkis žaidėjus.

„Ajax“ pranašumas aikštėje atsispindėjo ir statistikos grafikuose. Aikštės šeimininkai kamuolį kontroliavo net 71 procentą žaidimo laiko ir atliko 22 smūgius. „Bešiktaš“ atsakė 4 smūgiais.

Po šios pergalės „Ajax“ savo sąskaitoje turi 6 taškus, o Stambulo klubas lieka be taškų.

D grupėje Donecko „Šachtar“ namuose sužaidė 0:0 su Milano „Inter“ futbolininkais. Abiems komandoms tai buvo pirmieji taškai.