Sportas

2021.09.28 18:44

Lietuvių debiutas UEFA jaunimo lygoje prisvilo: žalgiriečiai namuose pralaimėjo Izraelio čempionams

LRT.lt2021.09.28 18:44

Vilniaus „Žalgiris“ jaunimo (iki 19 metų) komanda antradienį UEFA jaunimo lygoje namuose patyrė pralaimėjimą.

Jaunieji žalgiriečiai LFF stadione 0:3 (0:1) turėjo pripažinti Haifos „Maccabi“ futbolininkų pranašumą.

Triukšmingai žiūrovų ir Pietų IV sirgalių palaikomi žalgiriečiai turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau kamuolys varžovų vartų niekaip nesurasdavo.

Ypač aktyvūs „Žalgiris U19“ futbolininkai buvo antrajame kėlinyje. Motiejus Burba keliskart pavojingai šovė iš toli, Romualdas Jansonas smūgiavo per save, bet pataikė tiesiai į vartininką.

85-ą minutę pabaigoje kilo tikra sumaištis „Maccabi“ baudos aikštelėje, tačiau vienas po kito pasipylę žalgiriečių smūgiai taip lauktu istoriniu įvarčiu nevirto.

Tuo metu „Maccabi“ savo progas realizavo. Jau 5-ą minutę perdavimas iš dešinio krašo surado be priežiūros paliktą Yonataną Kay Laishą, kuris ir nukreipė kamuolį į žalgiriečių vartus.

Atsigavę po šalto dušo šeimininkai svečiams pasiūlė apylygę kovą, bet antrajame kėlinyje Dovui Elzbergui dar dukart teko traukti kamuolį iš tinklo.

62-ą minutę „Maccabi“ išnaudojo standartinę situaciją – pasižymėjo Binyaminas Zaga. 86-ą minutę rikošetas sutrukdė vartininkui sugriebti kamuolį, o laiku ir vietoje atsidūręs Sapiras Razonas pelnė trečiąjį įvartį.

Atsakomosios rungtynės Izraelyje numatytos spalio 20 dieną. Poros nugalėtojas antrajame etape žais su Ščecino „Pogon“ (Lenkija) ir La Korunjos „Deportivo“ (Ispanija) poros laimėtoju lapkričio 3-24 dienomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt