Naujienų srautas

Sportas2016.10.08 21:28

Lietuva prieš Škotiją – tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt

Šeštadienį, 21:30 val., Lietuvos ir Škotijos futbolo rinktinės žais antras atrankos į 2018 m. Pasaulio futbolo čempionatą rungtynes. Jas iš Glazgo tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt. 

„Šį kartą“ – tokį šūkį pasaulio čempionato atrankai pasirinko Škotija, tikėdamasi pagaliau patekti į elitinį turnyrą. Tą patį šūkį galima pritaikyti ir Lietuvai.

Edgaro Jankausko rinktinės rezultatai teikia vilčių, kad šį kartą lietuviai pajėgūs priešintis favoritams. Tai treneris siekia įteigti auklėtiniams.

„Mano tikslas yra ne sukurti dirbtinai spaudimą žaidėjams, o atvirkščiai – sukurti aplinką, kur jie tikėtų, [...] kad jie gali tai daryti, gali atimti iš priešininkų svarbiausius ginklus, kurie įveikia priešininkus“, – sako Lietuvos rinktinės treneris.

E. Jankausko sistemos veikia – su Lenkija ir Slovėnija pasiektos lygiosios, nors abi laikytos favoritėmis.

Silpnesne Lietuva vadinama ir šiandien prieš rungtynes Glazge su škotais, bet treneris sako, kad apie baimę negali būti jokios kalbos.

Po kelių dienų, spalio 11-ąją, Lietuvos futbolininkų Vilniuje dar laukia susitikimas su Malta.

Pirmose atrankos rungtynėse lietuviai 2:2 sužaidė su Slovėnija. Abi šios komandos turi po vieną tašką ir F grupėje dalijasi 3–4 vietomis. Šioje grupėje, be jau minėtų rinktinių, dar žaidžia ir Anglijos bei Slovakijos futbolininkai.

Į Pasaulio čempionatą iš karto pateks grupių nugalėtojai, o aštuonios iš devynių antrąsias vietas užėmusių komandų 2017 m. lapkritį dalyvaus atkrintamosiose varžybose.

Lietuvos ir Škotijos rungtynes kviečiame tiesiogiai stebėti nuo 21:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi