Sportas

2021.09.28 15:02

Naująjį NBA sezoną pasitinkantis Sabonis: svarbiausia yra kuo greičiau susižaisti

LRT.lt2021.09.28 15:02

Domantas Sabonis naująjį NBA sezoną pasitinka ten pat, kur užbaigė senąjį, – Indianos „Pacers“ klube. Spaudos konferencijoje lietuvis kalbėjo apie naująjį trenerį, komandą ir ryšį su Myles`u Turneriu.

„Pacers“ ekipos vairą šiame sezone perėmė naujas treneris – ekipai vadovaus Rickas Carlisle`as, kuris praėjusiame sezone dirigavo Dalaso „Mavericks“ komandos žaidimui.

„Aš manau, kad jis mums bus puikus. Kol kas jausmai puikūs. Jis yra treneris, kuris yra žinomas dėl to, kad išnaudoja geriausias savo žaidėjų savybes. Manau, kad jis mus sudelios į tinkamas vietas“, – apie naująjį trenerį kalbėjo D. Sabonis.

R. Carlisle`as turi ir ypatingą ryšį su D. Saboniu. Spaudos konferencijos metu žurnalistas priminė, kad Arvydas Sabonis žaidė Portlando „Blazers“ ekipoje, kurioje R. Carlisle`as tuo metu dirbo asistentu, o pradėjęs dirbti Indianos ekipoje atskleidė, kad A. Sabonis jam netgi rodė D. Sabonio gimimo įrašą.

„Jis užsukdavo pas mums į namus, būdavo su šeima, jie turėjo tą ryšį. Laukiu Kalėdų, kai mano šeima atvažiuos ir jie galės pasimatyti“, – apie stratego ir A. Sabonio ryšį kalbėjo D. Sabonis.

Šią vasarą D. Sabonis praleido ir Lietuvoje, atstovaudamas nacionalinei rinktinei atrankoje į Tokijo olimpines žaidynes.

„Tai buvo puiku. Mėgstu žaisti už nacionalinę rinktinę. Kiekvienais metais, kiekvieną vasarą viskas būna kitaip. Nuostabu yra žaisti prieš savo fanus. Praėjusiais metais negalėjome to padaryti dėl COVID-19, tad buvo smagu sugrįžti“, – žaidimą su rinktine prisiminė D. Sabonis.

Indianos ekipa naująjį sezoną pasitinka atsinaujinusi, tad D. Sabonis pabrėžė, kad svarbiausia yra kuo greičiau susižaisti tarpusavyje.

„Svarbiausia yra kuo greičiau susižaisti. Turėjome kelias dienas, kai galėjome pasižaisti, bet tai nėra tas pats, kai jau žaidi pagal sistemą. Kuo greičiau susižaisime ir suprasime trenerio sistemą, tuo bus geriau. Praėjusiais metais kartu daug nežaidėme, tad bus įdomu.

Visi yra geroje formoje, sveiki ir pasiruošę žaisti. Turime ilgą rotaciją, nekantraujau pradėti. Rytuose yra daug gerų komandų, bet viskas priklauso nuo to, kas supras ką reikia daryti. Sezonas yra ilgas, kuo ilgiau galėsime demonstruoti stabilų žaidimą, tuo mums bus geriau“, – teigė lietuvis.

Kartu su M. Turneriu D. Sabonis priekinėje linijoje žais jau penktus metus ir laiko jį geru draugu.

„Būnant kartu su juo aikštėje mes jaučiamės puikiai. Žinau, kad daug kas taip nemano, bet mums patinka žaisti kartu, ieškome vienas kito, pasitikiu juo gynyboje. Kartu esame jau 5 metus, tai atrodo beprotiška, bet mūsų draugystė visada buvo puiki“, – apie ryšį su M. Turneriu kalbėjo D. Sabonis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt