Sportas

2021.09.28 07:30

„Pelicans“ ekipoje pirmus žingsnius žengiantis Valančiūnas – apie mainų patirtį ir žvėrišką Zioną Williamsoną

LRT.lt2021.09.28 07:30

Jonas Valančiūnas po vasarą įvykusių mainų turėjo iš Memfio persikelti į Naująjį Orleaną, kuriame gins „Pelicans“ klubo garbę. Lietuvis prisistatė artėjant naujajam NBA sezonui.

„Buvau namuose, buvo ganėtinai vėlu, gavau skambutį ir sužinojau, kad esu išmainytas. Man tai nebuvo toks pirmas kartas, kažkiek to tikėjausi. Pirmas dalykas ką padariau – pradėjau ieškotis informacijos per „Google“ apie Naująjį Orleaną. Komandą jau žinojau, bet norėjau daugiau sužinoti apie miestą“, – savo mainų patirtį spaudos konferencijoje apibūdino lietuvis.

Praėjusiame sezone J. Valančiūnas žaidė geriausią krepšinį savo karjeroje, žvelgiant į statistines eilutes, tačiau dabar atgal dairytis jau nenori.

„Mes žaidėme sunkiai kiekvienose rungtynėse. Tai jau yra praeitis, aš dabar žvelgiu pirmyn. Turime puikų trenerių štabą, kuris man padės augti dar labiau. Bet tai nėra individualus sportas, tai yra komandinis sportas, tad turime išmokti laimėti kaip komanda“, – kalbėjo J. Valančiūnas.

J. Valančiūno treneris „Pelicans“ ekipoje bus 40-metis Willie Greenas, kuris pirmą kartą užims vyriausiojo komandos trenerio pareigas.

„Jis yra žaidėjų treneris. Jis stengiasi išspausti iš žaidėjų maksimumą. Jis yra jaunas treneris, jam tai yra pirmieji metai. Manau, kad jis padeda žaidėjams augti, o man tai yra svarbiausia“, – apie strategą kalbėjo lietuvis.

Didžiausia žvaigždė „Pelicans“ ekipoje yra Zionas Williamsonas – jam gerų žodžių negailėjo ir lietuvis.

„Jis yra žvėris. Turime jam tik duoti kamuolį ir stebėti jį dirbant. Jis yra nerealus atletas ir talentingas žaidėjas – jis yra „Pelicans“ ateitis“, – kalbėjo J. Valančiūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt