2021.09.27 19:49

Atsitiesęs Kazachstanas išplėšė bilietą į pasaulio salės futbolo čempionato pusfinalį

LRT.lt2021.09.27 19:49

Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate artėja lemiamų kovų metas.

Pirmadienį buvo išdalinti likę du kelialapiai į pusfinalį.

Įtemptoje dvikovoje Kaune Kazachstano salės futbolininkai 3:2 (0:2) palaužė Irano pasipriešinimą. Kazachams pavyko sužaisti nuostabų antrąjį kėlinį, panaikinti 2 įvarčių deficitą ir paskutinėmis minutėmis išplėšti pergalę.

LRT.LT Live 9

Pirmasis kėlinys priklausė Irano futbolininkams, kurie pelnė du įvarčius ir kontroliavo žaidimą. Tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.

Kazachstano salės futbolininkai perėmė iniciatyvą ir kėlinio viduryje jau džiaugėsi išlyginę rezultatą.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes Taynanas pasiuntė savo komandą į euforiją ir pelnė trečiąjį Kazachstano įvartį.

Per likusį laiką Iranas išsigelbėti nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą. Su lietuviais vienoje grupėje žaidusiams kazachamas patekimas į pusfinalį yra istorinis. Tai pirmas kartas pasaulio čempionate, kai jie pateko tarp keturių stipriausių planetos rinktinių.

Kazachstanas pusfinalyje susikaus su Ispanija. Kitame pusfinalyje susitiks Brazilija ir Argentina.

Pusfinalio etapo kovos Kauno arenoje bus žaidžiamos rugsėjo 29 ir 30 dienomis, o finalinė turnyro diena bus spalio 3-oji – tada bus žaidžiami tiek mačas dėl trečios vietos, tiek ir finalinės čempionato rungtynės.

Ketvirtfinalio etapo tvarkaraštis ir rezultatai:

Rugsėjo 26 diena (sekmadienis)

16.00 Marokas – Brazilija (Vilnius) 0:1.

18.30 Rusijos futbolo sąjungos komanda – Argentina (Kaunas) 1:1 (po baudinių serijos – 4:5).