Sportas

2016.10.05 21:56

S. Klevinskas apie kvietimą į rinktinę: džiugu, kad įvertino mano darbą

Fkzalgiris.lt 2016.10.05 21:56

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė žais pasaulio čempionato atrankos rungtynes Škotijoje su vietos komanda. Svečių ekipai atstovaus penki žalgiriečiai. Vartininkas Saulius Klevinskas kantriai laukia savo šanso ir mano, kad kvietimas į rinktinę – jo darbo įvertinimas.

Susitikimas su seniai matytais draugais

Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas į komandą pasikvietė žalgiriečius – vartininką S. Klevinską, gynėjus Liną Klimavičių ir Egidijų Vaitkūną, saugus Mantą Kuklį bei Vytautą Lukšą.

„Kvietimas tikrai nustebino, nes pastarosiose keleriose rungtynėse nežaidžiau. Labai džiaugiuosi, kad rinktinės treneriai įvertino mano darbą“, – džiaugėsi S. Klevinskas.

Lietuviai dvikovai rengiasi Škotijoje. Ten rinktinė išvyko ankstų pirmadienio rytą.

„Kelionė buvo ilgoka, bet sklandi. Susitikome su draugais, bendravome, tad laikas neprailgo“, – pasakojo S. Klevinskas.

Stiprūs, bet įveikiami

Pasak „Žalgirio“ vartininko, Škotija Lietuvos rinktinę pasitiko puikiu, šiltu oru. Be to, lietuviams sudarytos geros sąlygos. Futbolininkai patenkinti ir viešbučiu, ir nedideliu, bet jaukiu treniruočių stadionu.

„Pratybos nėra sunkios, bet konkurencija tarp vartininkų labai didelė. Tačiau tai – tik į naudą mums visiems. Kiekvienas tikisi žaisti ir bando įrodyti, kad yra verti rungtyniauti pagrindinėje sudėtyje. Aš – ne išimtis. Darysiu viską, kad žaisčiau, bet, kaip žinia, rungtyniauja 11 futbolininkų, o juos pagal savo žaidimo schemas ir taktikas renkasi treneris“, – kalbėjo žalgirietis.

S. Klevinsko nuomone, Škotijos rinktinė – labai stipri, bet įveikiama komanda.

„Škotijoje tenkintų bet koks rezultatas, kuris mums į turnyro lentelę įrašytų tris taškus, – sakė S. Klevinskas. – Žaidėjai, treneriai ir administracija darome viską, kad laimėtume abejas artimiausias rungtynes. Jei netiki, kad nugalėsi, kam tada eiti į aikštę?“

Antradienį Lietuvos rinktinė LFF stadione žais su Maltos futbolininkais.