LRT.lt2021.09.26 20:23

„Premier“ lygoje susitiko dvi Londono ekipos – „Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“.

Pergalę šiame susitikime rezultatu 3:1 šventė „Arsenal“ ekipa.

Visus reikalus „Arsenal“ išsisprendė dar pirmajame kėlinyje.

Pirmasis įvartis į „Tottenham Hotspur“ vartus krito dar 12-ą minutę, kai pasižymėjo Emile Smithas Rowe`as.

27-ą minutę pranašumą padvigubinti sugebėjo Pierre`as-Emerickas Aubameyangas, o trečiąjį „Arsenal“ įvartį 34-ą minutę pelnė Bukayo Saka.

Paguodos įvartį „Hotspur“ futbolininkai surado tik antrajame kėlinyje – 79-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Heung-Min Sonas.

„Arsenal“ pergalę apkartino trauma – aikštelę dėl traumos palikti buvo priverstas Granitas Xhaka.

Po šio susitikimo Londono ekipos apsikeitė vietomis turnyrinėje lentelėje – „Arsenal“ pakilo į 10-ą poziciją, o „Tottenham Hotspur“ nukrito į 11-ą vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse pergalę rezultatu 1:0 iškovojo „Wolves“ ekipa, kuri įveikė „Southampton“ futbolininkus.