2021.09.26 15:36

Turino „Juventus“ pasiekė antrą pergalę Italijoje

LRT.lt2021.09.26 15:36

Turino „Juventus“ ekipa iškovojo antrą pergalę „Serie A“ pirmenybėse.

Ne pačią lengviausią pergalę „Juventus“ ekipa namuose pasiekė rezultatu 3:2 įveikdami Genujos „Sampdoria“ futbolininkus.

Rungtynių pradžia sėkmingai klostėsi aikštės šeimininkams – 10-ą minutę juos į priekį išvedė Paulo Dybala, o 43-ią minutę 11 metrų baudinį realizavo Leonardo Bonucci.

Tiesa, P. Dybala netrukus po savo įvarčio patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę.

Tiesa, prieš pat pasibaigiant pirmajam kėliniui atsilikimą sušvelnino „Sampdoria“ – kamuolį į vartus pasiuntė Maya Yoshida.

Prasidėjus antrajam kėliniui vėl į priekį nurūko „Juventus“ ir įvartį 57-ą minutę pelnė Manuelis Locatelli.

Genujos ekipa nesiruošė pasiduoti ir 83-ią minutę Antonio Candreva įmušė antrą įvartį. Galiausiai „Juventus“ pavyko išlaikyti vartus „sausus“ iki rungtynių pabaigos ir Turino ekipa šventė pergalę.

Tai yra vos antroji „Juventus“ pergalė Italijoje per 6 sužaistas rungtynes. Turino ekipa kol kas yra 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, „Sampdoria“ – 14-i.