Sportas

2016.10.05 21:55

D. Sabonį išgyręs „Thunder“ treneris: jis žais starto penkete

Domanto Sabonio debiutas patiko „Oklahoma City Thunder“ treneriui ir lietuvis vėl pradės rungtynes starto penkete. Prieš antrąsias „NBA Global Games“ rungtynes Barselonoje tą 24sek patvirtino pats Billy Donovanas. Negana to, amerikietis išliaupsino NBA naujoką: „Su tokiu požiūriu jis tik tobulės ir tobulės“.

„Taip“, – paklaustas, ar D. Sabonį vėl išvysime startuojant su „Thunder“ apranga, nė nesudvejojęs 24sek patikino B. Donovanas.

Debiutinėse rungtynėse Madride 20-metis per 29 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Daug žaidimo laiko D. Sabonis gali tikėtis ir dvikovoje su „Barcelona“.

Dėl čiurnos traumos nežais pagrindinis „Thunder“ vidurio puolėjas Stevenas Adamsas. Negali rungtyniauti ir dar bent du aukštaūgiai Joffrey Lauvergne'as bei Nickas Collisonas. Todėl nori ar nenori, B. Donovanas turės pasitikėti D. Saboniu.

Bet „Thunder“ strategas dėl to visai nesikremta.

„Domas gerai pasidarbavo Madride. Jis tik prisirinko per daug pražangų. Bet tai buvo visos komandos problema.

Domas puikiai dirba, yra labai protingas krepšininkas ir turi labai aukštą krepšinio intelektą.

Be to, jis nori mokytis, tobulėti, todėl labai daug dirba ir stengiasi. Jis taip pat puikus komandos draugas. Laikas su juo, kurį praleidau... Su tokiu požiūriu jis tik tobulės ir tobulės“, – 24sek pasakojo B. Donovanas.

Rungtynių dieną treniruotėje „Palau Sant Jordi“ arenoje D.Sabonis praktikavosi metimą iš trijų taškų zonos kartu su turku Ersanu Ilyasova, kuriam buvo prognozuojama vieta starto penkete.

Bet kol kas ji priklauso lietuviui. Domantas turės galimybę sužaisti taip, kad B. Donovanas galėtų planuoti starto penketą su 20-mečiu ir NBA reguliariajame sezone.

Antrosios D. Sabonio rungtynės su „Thunder“ apranga Barselonoje – 21 val. 30 min. Lietuvos laiku.