2021.09.25 20:52

Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ palaužė kovingai nusiteikusią „Breogan“ ekipą

LRT.lt2021.09.25 20:52

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai „Barcelona“ (3-0) turėjo paplušėti su Lugo „Breogan“ (2-1) ekipa.

„Barcelona“ pergalę pasiekė rezultatu 78:69 (23:15, 19:21, 18:19, 18:14).

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjusi „Barcelona“ išsiveržė į priekį ir pranašumą išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, tačiau niekaip nesugebėjo labiau atitrūkti nuo varžovų.

Ketvirtajame kėlinyje dar aktyvesnę kovą demonstravo „Breogan“ krepšininkai ir alsavo „Barcelona“ ekipai į nugarą.

Galiausiai, sėkmingiau antrąją ketvirtojo kėlinio pusę sužaidusi „Barcelona“ išlaikė savo pranašumą ir pasiekė pergalę.

Geriausiai „Barcelona“ ekipos gretose pasirodė Nikola Mirotičius, kuris per 26 minutes pelnė 22 (4/6 dvit., 1/2 trit., 11/14 baud. met.) taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido kiek daugiau nei 5 minutes, per kurias pelnė 2 (1/1 dvit., 0/1 trit.) taškus ir surinko du naudingumo balus.

„Breogan“ komandoje išsiskyrė Džananas Musa, kuris pelnė 14 (4/5 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud. met.) taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Mindaugas Kačinas Lugo ekipai per 12 min. pelnė 2 (1/3 dvit.) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Praėjusiame sezone antroje Ispanijos lygoje rungtyniavusi Lugo ekipa sezoną pradėjo dviejomis pergalėmis paeiliui.