Sportas

2021.09.25 17:27

Traumos LKL klubuose: Šiaulių komanda prarado Danusevičių, „Juventus“ neteko Airingtono

LRT.lt2021.09.25 17:27

Traumos privertė iš rikiuotės iškristi krepšininkus Šiaulių „Šiaulių“ ir Utenos „Juventus“ ekipose.

Traumų ir ligų kamuojama „Šiaulių“ komandos priekinė linija neteko dar vieno žaidėjo. Rungtynių su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ paskutinę minutę nesėkmingai ant žemės nusileido Paulius Danusevičius ir pasitempė čiurnos raiščius, rašo bcsiauliai.lt.

Prognozuojama, kad krepšininkui sugrįžti į aikštelę prireiks iki poros savaičių.

Per pirmas dvejas „Betsafe-LKL“ rungtynes P.Danusevičius savo komandai vidutiniškai rinko po 6,5 taško, atkovodavo po 4,5 ir perimdavo po 1,5 kamuolio, aikštelėje praleisdamas po daugiau nei 19 minučių.

Tai jau trečiasis šiuo metu iš rikiuotės iškritęs priekinės „Šiaulių“ linijos žaidėjas. Kiek anksčiau treniruotės metu kojos pirštas lūžo Isaiah Armwoodui, taip pat dėl rungtyniauti negali sirguliuojantis Kajus Leliukas.

„Juodas ruožas komandai tęsiasi. Tai jau trečiasis mūsų priekinės linijos žaidėjas, kurio netekome per pastarąją savaitę. Todėl po rungtynių su Pasvalio komanda su treneriais nedelsdami apsvarstėme situaciją ir nutarėme ieškoti komandai papildymo. Išskyrėme norimas aukštaūgio savybes, jo galimą rolę komandoje. Tačiau skubių pirkinių gaisrui gesinti nežadame, turime gerai įvertinti rinkoje esančius žaidėjus“, – kalbėjo D.Slanina.

Tuo tarpu "Juventus" savo feisbuko paskyroje paskelbė, kad Jaylinas Airingtonas praėjusiame susitikime patyrė kojos traumą bei iškrito iš rikiuotės 1-2 savaitėms.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt