Sportas

2021.09.25 08:25

NBA atmetė Wigginso prašymą suteikti jam religinę išimtį dėl vakcinacijos

LRT.lt2021.09.25 08:25

San Francisko „Warriors“ ekipos puolėjo Andrew Wigginso prašymas leisti jam nesivakcinuoti dėl religinių priežasčių buvo atmestas, praneša ESPN.

Skelbiama, kad koronaviruso valdymo priemonės Niujorke ir San Franciske reikalauja, kad visi žaidėjai turi būti pasiekypti, kitaip jie negali žaisti savo namų arenose. Tai liečia Niujorko „Knicks“, Burklino „Nets“ ir „Warriors“ ekipas. Vienintele išimtimi gali būti tie žaidėjai, kurie skiepytis negali dėl religinių ar medicininių priežasčių.

Būtent išimties dėl religijos ir prašė A. Wigginsas, bet NBA šios išimties nesuteikė ir penktadienį pareiškė, kad A. Wigginsas negalės žaisti „Warriors“ namų rungtynėse, kol neatitiks skiepyjimosi reikalavimų.

San Francisko visuomenės sveikatos departamentas kiek anskčiau penktadienį pareiškė, kad išimtys nebus taikomos.

„Pagal egzistuojančią tvarką nevakcinuotas žmogus negali patekti į patalpas, nepaisant priežasčių, kodėl jis yra nevakcinuotas, net jei jis turi medicinines ar religines išimtis“, – teigiama ESPN cituojamame pranešime.

„Knicks“ ekipa penktadienį paskelbė, kad visi žaidėjai jau yra vakcinuoti, tad galės žaisti namų rungtynėse.

NBA leidžia žaisti nevakcinuotiems žaidėjams, bet jie turės būti testuojami kasdien – dažniau nei vakcinuoti žaidėjai.

A. Wigginsas praėjusiame NBA sezone vidutiniškai pelnydavo 18,6 taško, atkovodavo 4,9 kamuolio ir atlikdavo 2,4 rezultatyvaus perdavimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt