Sportas

2021.09.24 14:03

Lietuvos rankinio lygos sezoną pradeda pagrindinės komandos

LRT.lt2021.09.24 14:03

Oficialus LRL sezonas prasidėjo kartu su Baltijos rankinio lygos sezonu, kuomet penkios Lietuvos ir Baltijos rankinio lygų komandos pradėjo savo sezoną, rašo handball.lt.

Anksčiau jau buvo skelbta apie pasikeitusį lygos formatą – Baltijos rankinio lygos komandos rungiasi tarpusavyje ir patenka į atkrintamąsias pagal savo pozicijas Baltijos rankinio lygoje. Likusias tris atkrintamųjų rungtynių vietas užims geriausiai pagrindiniame LRL sezone pasirodžiusios komandos. Tuo tarpu likusios penkios LRL komandos automatiškai pateks į LRL pirmos lygos atkrintamąsias ir susitiks trimis geriausiomis pirmos lygos komandomis.

„Džiaugiuosi pasikeitusiu Lietuvos čempionato formatu. Rungtynės dabar bus dar įdomesnės ir kiekviena komanda turės šansą ne tik „įkąsti“ Baltijos rankinio lygoje žaidžiančioms komandoms, bet ir pakovoti dėl LRL medalių. Komandoms linkiu sportinio užsidegimo, sveikatos, sėkmės ir išvengti traumų“, – pozityvo neslėpė į LRL direktoriaus pareigas sugrįžęs Tadas Jansonas.

Rugsėjo 25 d. šeštadienį Utenos HC „Utena“ priims Šalčininkų „Sokol“ rankininus, į rankinio lygą sugrįžę „Kauno ąžuolo“ rankininkai susigrums su Panevėžio „Grifu“, uostamiestyje „Dragūnas-Viesulas“ sulauks svečių iš Vilniaus HC „Amber“, o Molėtuose „HC Molėtai“ sezoną pradės kova su Šiaulių RK „Šiauliais“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt