Sportas

2021.09.24 12:21

Iš „Barcelona“ į „Real“ persikėlęs Heurtelis: Jasikevičius manęs nemylėjo, o Laso – myli

LRT.lt2021.09.24 12:21

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barcelona“ su skandalu palikęs Thomas Heurtelis galiausiai šią vasarą atsidūrė Madrido „Real“ ekipoje.

LRT.lt primena, kad 189 cm ūgio Th. Huertelis „Barcelona“ klube žaidė nuo 2017 metų, tačiau prie komandos vairo prisijungus Š. Jasikevičiui krepšininkas iškrito iš rotacijos.

Vienu metu buvo skelbiama, kad prancūzas prisijungs prie Stambulo „Fenerbahče“ klubo, tačiau susitarimas tarp klubų neįvyko, nes žaidėjas su agentu slpata bandė persikelti į Madrido „Real“ ekipą.

Kilus nesutarimams tarp Th. Heurtelio ir „Barcelona“ klubo vadovybės, žaidėjas po Eurolygos rungtynių Turkijoje buvo atskirtas nuo komandos ir atgal namo skrido vienas.

Po to, kai buvo atleistas iš „Barcelona“ klubo, T. Heurtelis sezoną užbaigė Vilerbano ASVEL komandoje.

Th. Huertelis duodamas interviu elpais.com žurnalistui Faustino Saezui prisiminė šias istorijos detales, o tuo pačiu išskyrė santykių su Š. Jasikevičiumi ir „Real“ strategu Pablo Laso skirtumus.

„Skirtumas yra, kad vienas (Š. Jasikevičius – LRT.lt) manęs nemylėjo, o P. Laso – myli. Taigi, geriausias dalykas man yra būti čia ir dirbti su juo. Nuo to laiko, kai aš atvykau, klubas ir treneris leido man jaustis, kad aš esu vietoje, kur esu mylimas“, – elpais.com teigė Th. Heurtelis.

Th. Heurtelis prisiminė ir epizodą, kai buvo paliktas vienas skristi iš Stambulo.

„Tai buvo sunkus metas, ypač dėl šeimos nerimo. „Barcelona“ manęs negerbė. Žaidžiau čia kelerius metus ir sulaukiau tokio elgesio“, – elpais.com kalbėjo krepšininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt