2021.09.23 15:24

Ateitis šviesesnė nebus: U-17 rinktinė Švedijoje praleido aštuonis įvarčius

LRT.lt2021.09.23 15:24

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė, treniruojama praeityje žinomo futbolininko Rolando Džiaukšto, patyrė gėdingą nesėkmę Švedijoje, kur šios šalies bendraamžiams nusileido net 0:8 (0:6).

Tokia nesėkme Lietuvos jaunimas pradėjo atrankos turnyrą į 2022 m. Izraelyje vyksiantį Europos U-17 futbolo čempionatą. Lietuvos jaunimas grupėje dar susitiks su Čekijos ir Latvijos bendraamžiais.

Švedijos žaidėjai šiose rungtynėse iš viso atliko net 37 smūgius, o 21-as iš jų skriejo į Lietuvos rinktinės vartų plotą. Lietuviai smūgiavo 5 sykius, 3 smūgiai irgi skriejo į taikinį.

Į gilų nokdauną švedai lietuvius pasiuntė per pirmas dešimt minučių, kai mušė įvarčius 1-ąją, 5-ąją ir 9-ąją minutėmis. Vien pirmajame kėlinyje švedai pasižymėjo šešiais įvarčiais. Tris iš šių įvarčių pelnė vidurio gynėjas Fredrikas Nissenas.

Po pertraukos atsipalaidavę švedai įvarčio laukė ilgai, bet 82-ąją min. kamuolį į savo vartus nukreipė Vykintas Bazys, o aštuntasis įvartis krito per teisėjo pridėtą laiką.