Naujienų srautas

Sportas2016.10.04 10:51

D. Motiejūno koziris prieš „Rockets“: kalbasi ir su kitomis NBA komandomis

DELFI.lt 2016.10.04 10:51

Hjustono „Rockets“ klubo vienerių metų kvalifikacinio pasiūlymo, kurio vertė 4,4 mln. JAV dolerių, nepriėmęs Donatas Motiejūnas vis dar nėra tikras dėl savo ateities. Visgi 26-erių metų lietuvio agentas atskleidė, kad šiuo metu kalbasi ne tik su Teksaso ekipa, bet ir su kitomis NBA komandomis.

Neapribotu laisvuoju agentu šiuo metu esantis 213 cm ūgio kaunietis vis dar yra priklausomas nuo „Rockets“ klubo vadovų, su kuriais niekaip neranda bendros kalbos.

Jeigu D-Mo susitartų su kita komanda, Hjustono ekipa turėtų teisę pasiūlyti mūsiškiui tokios pat vertės sutartį arba galėtų jį paleisti.

„Mes suprantame „Rockets“ situaciją ir jų norus, bet manau, kad jie taip pat supranta ir ko mes norime. Šiuo momentu nei viena pusė nėra pasirengusi priimti to, ką siūlo kita, todėl tęsime derybas ne tik su „Rockets“, bet ir su kitomis komandomis“, – „FOX 26 Sports“ kiek daugiau detalių papasakojo B. J. Armstrongas.

„Toliau stengsimės išspręsti šią situaciją ir pajudėti pirmyn“, – pridėjo lietuvio agentas.

Tuo metu „Rockets“ generalinis direktorius vis dar atsisako komentuoti derybas. O štai naujasis „raketų“ vairininkas jau ne kartą viešai pareiškė, kad D. Motiejūno laukia su nekantrumu ir pripažino, jog lietuviui yra numatęs svarbų vaidmenį komandoje.

Vankuveryje su asmeniniu treneriu sportuojantis aukštaūgis iš Lietuvos prieš porą savaičių LNK žinioms prisipažino, kad jau iki galo yra išsigydęs visus nugaros traumos padarinius ir yra pasirengęs su trenksmu grįžti ant parketo.

D. Motiejūnas praėjusį sezoną žaidė 37 rungtynes, vidutiniškai pelnydavo po 6,2 taško ir atkovodavo po 2,9 kamuolio. „Rockets“ klubas lietuvį buvo iškeitęs Detroito „Pistons“ komandą, bet kaunietis ten neįveikė medicininės patikros. D. Motiejūnas vėl grįžo į Hjustoną ir sužaidė 17 rungtynių starto penkete.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi