Sportas

2021.09.23 07:32

Variklį į galingesnį pakeitęs Charlesas LeClercas Rusijoje startuos iš rikiuotės pabaigos

LRT.lt2021.09.23 07:32

„Ferrari“ komanda pranešė, kad į artėjančio savaitgalio „Formulės-1“ lenktynes Sočyje atsiveš savo jaujos kartos variklį, kuris bus sumontuotas Charleso LeClerco bolide, dėl ko jis turės startuoti iš rikiuotės pabaigos.

Šį sezoną lenktynininkas jau pasiekė variklių keitimo limitą, todėl už keitimą jis turės startuoti iš rikiuotės pabaigos, nesvarbu, kokią vietą užims šeštadienio kvalifikacijoje.

„Ferrari“ į Ch. LeClerco bolidą sumontuos naujos kartos hibridinę sistemą, kuri variklio galią padidins tik iki 10 arklio galių. Tai bus postūmis Italijos komandos kovoje dėl trečios vietos galutinėje komandų įskaitoej su „McLaren“.

Kitas „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas vis dar važiuos su senosios kartos varikliu. Komanda nenori, kad abu jos pilotai startuotų iš galo tose pačiose lenktynėse, o Ch. LeClerco variklis, anot komandos, buvo apgadintas dar Vengrijos „Grand Prix“.

Nors po jų Ch. LeClercas važiavo dar trijose lenktynėse, tačiau komandai ima trūkti atsarginių dalių, tad logiška naują jėgainę pirmajam montuoti būtent šiam pilotui.

Naują variklį „Ferrari“ kūrė su tikslu kuo geriau pasiruošti 2022 m. visiškai naujo bolido konstravimui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt