2021.09.22 21:48

LFF taurės ketvirtfinalyje – baudinių serija ir dramatiška „Žalgirio“ pergalė Marijampolėje

LRT.lt2021.09.22 21:48

Trečiadienio vakarą LFF taurės ketvirtfinalyje susitiko du stipiriausi šalies futbolo klubui – Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Po dramatiškos kovos ir 11 metrų baudinių serijos į pusfinalį žengė Lietuvos čempionai. Baudinių seriją Vladimiro Čeburino auklėtiniai laimėjo 6:5.

Lemiamą baudinį pramušė ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas Semiras Kerla, kuris prieš smūgį kiek paslydo ir kamuolys nuskriejo virš vartų.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių 0:0.

Dvikovos pradžioje abi komandos stengėsi palaikyti kamuolį ir rimtesnių progų sukurti per pirmąjį kėlinį nepavyko. Išsiskyrė tik Nicolas Gorobsovas, tačiau du jo tolimi šūviai tikslo nepasiekė.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o bene realiausias progas įvarčiui pasiekti abi ekipos turėjo artėjant pagrindinio laiko pabaigai.

Pradžioje pasižymėti tolimu smūgiu galėjo žalgirietis Francis Kyeremehas, o vėliau iš dėkingos padėties Xabi Auzmendi šovė virš „Žalgirio“ vartų.

Per pratęsimą vaizdas aikštėje nesikeitė, o Lietuvos čempionai paskutines jo minutes užbaigė mažumoje, nes už antrą geltoną kortelę išvarytas buvo Milenas Gamakovas.

11 metrų baudinių serijoje užtikrinčiau atrodė žalgiriečiai, kurie ir išplėšė bilietą į pusfinalį.

Be Lietuvos čempionų į kitą LFF taurės etapą dar pateko Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, „Panevėžio“ ir Plungės „Babrungo“ klubai.