2021.09.22 17:24

Pasaulio salės futbolo čempionate bilietus į ketvirtfinalį išplėšė rusai ir marokiečiai

LRT.lt2021.09.22 17:24

Trečiadienį Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate prasidėjo aštuntfinalio etapas.

Rugsėjo 22 dieną paaiškės du ketvirtfinalio dalyviai. Jais tapo Rusijos ir Maroko salės futbolininkai.

Pirmaisiais ketvirtfinalio dalyviais tapo Rusijos futbolo sąjungos rinktinė, kuri pirmoje aštuntfinalio akistatoje Vilniuje po dramatiškos kovos 3:2 (2:1) įveikė Vietnamo futbolininkus.

Rusijos futbolo sąjungos rinktinė rungtynėse ėmė dominuoti nuo pat pirmųjų minučių. Pirmajame kėlinyje jie atliko daugiau nei 20 smūgių, o kamuolį kontroliavo virš 75 procentų viso žaidimo laiko.

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. Aštuntfinalis. Rusija – Vietnamas

Tačiau patikima vietnamiečių gynyba subraškėjo tik prieš pat pertrauką. Rusai įvartį pelnė po gražios perdavimų virtinės, o į tikslų smūgį atliko Robinho. Netrukus rusai rezultatą padvigubino, tačiau jau kitos atakos metu vietnamiečiai smūgiu galva atsakė savo įvarčiu.

Po pertraukos Rusijos futbolo sąjungos rinktinė ir toliau kontroliavo įvykių eigą, o jų trečias įvartis gerokai sumažino vietnamiečių galimybes atsitiesti.

Tačiau likus žaisti 1 min. 51 sek. Vietnamas pasiekė savo - pelnė antrąjį savo įvartį. Per likusį laiką vietnamiečiai nusprendė rizikuoti ir vartininką pakeitė aikštės žaidėju.

Vietnamas likus žaisti 30 sek. turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau savuoju šansu nepasinaudojo. Per likusį laiką rusai sėkmingai apsigynė ir pateko į ketvirtfinalį.

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. Aštuntfinalis. Venesuela – Marokas

Nuo 20 val. Kaune vykusioje dvikovoje į bilietą į ketvirtfinalį išplėšė Maroko rinktinė, kuri 3:2 (2:1) palaužė Venesuelos futbolininkų pasipriešinimą.

Visi aštuntfinalio mačai bus sužaisti rugsėjo 22-24 dienomis, ketvirtfinaliai – rugsėjo 26 ir 27 dienomis. Šiuos du etapus likę du miestai priims kartu, o svarbiausios turnyro kovos kelsis į Kauną.

Pusfinalio etapo kovos Kauno arenoje bus žaidžiamos rugsėjo 29 ir 30 dienomis, o finalinė turnyro diena bus spalio 3-oji – tada bus žaidžiami tiek mačas dėl trečios vietos, tiek ir finalinės čempionato rungtynės.

Visas dvikovas bus galima stebėti portale LRT.lt, o finalo dvikovą – LRT PLIUS kanalu.