Sportas

2021.09.22 12:47

Breiko šokėja Dominika Banevič pasaulio taurės etape iškovojo aukso ir sidabro medalius

LRT.lt2021.09.22 12:47

Geriausia Lietuvos breiko šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka (Vilniaus klubas „Ratuto“) toliau tęsia pergalingas keliones per pasaulines breiko arenas. Prieš mėnesį ji laimėjo pirmąjį pasaulio taurės etapą Slovakijoje, o štai šią savaitę antrasis etapas įvyko Belgijos Antverpeno mieste. Iš šio prestižinio turnyro keturiolikmetė Bgirl Nicka ir vėl parveža du medalius – vieną aukso ir vieną sidabro, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip ir dera gatvės šokiams, antrasis pasaulio taurės etapas surengtas gatvėje – Karalienės Astridos aikštėje Antverpene. Čia po atviru dangumi buvo įrengta įspūdinga arena iš viso pasaulio susirinkusiems breiko šokėjams bei žiūrovams.

„Į Antverpeną susirinko visi – man buvo garbė šokti kartu su šiais breiko dievais, o taip pat būti stebimai tų žmonių, kurie yra didžiausi mano autoritetai bei įkvėpėjai“, – emocijų neslėpė iš Belgijos jau grįžusi Bgirl Nicka.

Suaugusiųjų merginų grupėje Nicka aplenkė 43 varžoves ir pateko į varžybų finalą. Čia jos laukė aikštelės šeimininkė – Belgijos šokėja MadMax. Po įnirtingos kovos Lietuvos sportininkei teko pripažinti šeimininkės pergalę. Tačiau MadMax laimėjimą apkartino keletas įvykių. Pirmiausiai, tik pasibaigus kovai, oficialiame varžybų tinklapyje paskelbti rezultatai nurodė, kad laimėtoja yra D. Banevič, o vėliau breiko mylėtojai internete surengė Nickos ir MadMax finalinių kovų vaizdo įrašų dvikovą, kurią rezultatu 75% prieš 25% laimėjo mūsų šokėja.

„Matyt, rezultatus pradžioje parengė žmogus, kuris tvirtai tikėjo mano pergale, tad net nesuabejojo, kad šį kartą nebūsiu pirma, o antra. Žinoma, publikos, žmonių palaikymas – labai malonus. Ketinu treniruotis ir dirbti dar daugiau“, – šypsojosi Bgirl Nicka.

Lietuvos sportininkė atsigriebė antrąją varžybų dieną. Iš anksto įtraukta į suaugusių vaikinų komandą „Unbreakable“, sudarytą iš kviestinių kelių valstybių atletų, dienos pabaigoje jau galėjo džiaugtis komandinių suaugusiųjų varžybų auksu.

Kiti pasaulio breiko taurės etapai dar šiais metais numatomi Čekijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose ir Prancūzijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt