2021.09.21 22:28

Madrido derbyje „Getafe“ buvo netoli pergalės, bet istorijos nepakeitė – 20-as pralaimėjimas iš eilės

LRT.lt2021.09.21 22:28

Ispanijos futbolo čempionate antradienį Madrido derbiu startavo šeštasis pirmenybių turas, kurio pradžioje „Atletico“ ekipa išvykoje 2:1 palaužė „Getafe“ vienuolikę.

Po Stefano Mitrovičiaus įvarčio 45-ąją minutę „Getafe“ pirmavo, tačiau 74-ąją Carlesas Alena gavo tiesioginę raudoną kortelę, o jau 78-ąją minutę Luisas Suarezas rezultatą išlygino.

Urugvajietis jau per teisėjo pridėtą laiką smeigė antrąjį įvartį, išplėšdamas Ispanijos čempionams pergalę, kuri leidžia bent kurį laiką įsitaisyti turnyro lentelės viršuje.

Įdomu, kad iki šio mačo per 19 pastarųjų komandų tarpusavio susitikimų „Getafe“ nebuvo pelniusi nė vieno įvarčio į „Atletico“ vartus, o pati praleidusi net 34.

Nors įvartį pelnyti pavyko, tačiau pergalės prieš „Atletico“ ir vėl nėra – visas šis „Getafe“ nesėkmių periodas sutampa su Diego Simeone darbu Ispanijos čempionų gretose.