Sportas

2021.09.21 20:05

Prancūzijos čempionų sirgaliui gresia metai belangėje už viešą masturbavimąsi prieš varžovų sirgalių tribūną

LRT.lt2021.09.21 20:05

Prancūzijos futbolo lygoje savaitgalis buvo karštas, mat net trijuose stadionuose vyko itin aršūs vietos derbiai, paženklinti sirgalių neramumais ir net riaušėmis. Bene aršiausias derbis vyko Šiaurėje, kur susitiko čempionės titulą ginanti „Lille“ ir ją priėmusi „Lens“ ekipa. Vienam sirgaliui gresia labai rimti nemalonumai.

„La Voix du Nord“ praneša, kad vienas „Lille“ sirgalių rungtynių metu, norėdamas pasityčioti iš vietos fanų, atsistojo prieš tribūną ir ėmė viešai masturbuotis. Tuo metu tarp „Lens“ sirgalių buvo ir nemažai šeimų su vaikais.

Anot Prancūzijos žiniasklaidos, vyras jau yra atpažintas ir iškviestas į Lanso miesto policiją, o už viešą seksualinių norų tenkinimą jam gresia vienerių metų laisvės atėmimo bausmė ir iki 15 tūkst. eurų bauda.

Lanso miesto stadione vietos „Lens“ ekipa iškovojo skambią pergalę 1:0 prieš pernai „Ligue 1“ laimėjusią „Lille“ ekipą, tačiau mačas skendėjo neramumuose.

Pranešama, kad muštynių tarp sirgalių metu iš viso nukentėjo šešis žmonės, tarp jų ir vienas policijos pareigūnas, bandęs su kolegomis neleisti sirgaliams įsiveržti į aikštę.

Policija taip pat tiria ir sirgalių elgesį, susijusį su daiktų mėtymų į aikštę bei nacistinius saliutavimus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt