Sportas

2021.09.21 08:28

Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės vieta pasaulio salės futbolo čempionate

LRT.lt2021.09.21 08:28

Ketveriomis rungtynėmis Vilniuje ir Klaipėdoje baigėsi FIFA pasaulio salės futbolo čempionato grupių etapas. Suskaičiavus viščiukus, paaiškėjo, kad Lietuvą nugalėjusi Kosta Rika bei B grupėje trečiąją vietą užėmusi Gvatemala į atkrintamąsias varžybas nepateko, skelbia LFF.lt.

Pirmadienis buvo paskutinė pasaulio čempionato diena Klaipėdoje – nuo šiol rungtynės vyks tik Vilniuje ir Kaune.

Rezultatai:

Japonija – Paragvajus 1:2

Ispanija – Angola 4:1

Iranas – Argentina 1:2

JAV – Serbija 7:0

Šešioliktukas

Pirmadienį paaiškėjo paskutinės trys komandos, kurios užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Tos komandos yra Paragvajus, Japonija ir Serbija.

Taip pat klausimų dėl dalyvavimo atkrintamosiose buvo ir ties Paragvajaus pavadinimu. Pralaimėjimas geriau vertinamai Japonijai būtų lėmęs čempionato pabaigą. Vis tik, paragvajiečiai iškovojo pergalę ir užėmė antrą vietą grupėje.

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. F grupė. JAV – Serbija

Nelaimėliai

Prie jau anksčiau čempionatą baigusių Lietuvos, Egipto, Saliamono salų ir Panamos rinktinių šį pirmadienį prisidėjo dar keturios: Kosta Rika, Gvatemala, Angola ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Vertinant šių komandų pasirodymus, blogiausią rezultatą fiksavo amerikiečiai, kurie visas trejas rungtynes pralaimėjo vidutiniškai beveik septynių įvarčių skirtumu.

Lietuvos nacionalinei rinktinei, čempionatą baigusiai be taškų ir 3:11 įvarčių santykiu, atiteks dvidešimtoji vieta.

Netikėtumas

Iki devintosios čempionato dienos dar nebuvo nei vieno karto, kad ekspertų geriau vertinama komanda patirtų pralaimėjimą. Visada būna pirmas kartas ir tai įvyko Japonijos – Paragvajaus rungtynėse.

Labai svarbu paminėti, kad šiose rungtynėse paragvajiečių iš vėžių neišmušė jau trečią minutę praleistas labai apmaudus įvartis. Patys paragvajiečiai įvarčius mušė po puikių kombinacijų. Tiek Mareco, tiek Salas iš komandos draugų gavę kamuolį vienu lietimu jį nukreipė į vartų tinklą.

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. E grupė. Japonija – Paragvajus

Ispanų puolėjo šou

Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmadienį trečią pergalę iškovojo Ispanijos salės futbolininkai. Milžinišką iniciatyvą turėję ispanai šįsyk dirbo savo puolėjui Adolfo. Puolėjas iki šių rungtynių šiame čempionate buvo pasižymėjęs tik kartą, dabar tas skaičius – keturis kartus didesnis.

Pirmąjį savo įvartį Adolfo šį vakarą įmušė į tuščius vartus, o antrąjį ir trečiąjį – atsidūręs vienas prieš Angolos vartininką.

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. E grupė. Ispanija – Angola

Pasaulio čempionai

Pasaulio čempiono titulą ginantys argentiniečiai pirmadienį sulaukė savęs verto varžovo – Irano rinktinės. Labai tikėtina, kad šias rinktines žiūrovai išvys žygiuojant iki svarbiausių turnyro etapų.

Šioje dvikovoje visi reikalai buvo sutvarkyti antrojo kėlinio pirmoje pusėje. Argentiniečiai iš pradžių įgijo dviejų įvarčių persvarą, tačiau labai greitai Iranas skirtumą sušvelino. Bandymas žaisti penki prieš keturis rezultato nedavė.

Aštuntfinalis

Atkrintamosios turnyre prasidės jau šį trečiadienį, o visas dvikovas tiesiogiai bus galima stebėti portale LRT.lt.

Tvarkaraštis:

Rugsėjo 22 diena (trečiadienis)

17.30 Rusijos futbolo sąjunga – Vietnamas (Vilnius)

20.00 Venesuela – Marokas (Kaunas)

Rugsėjo 23 diena (ketvirtadienis)

17.30 Brazilija – Japonija (Kaunas)

17.30 Argentina – Paragvajus (Vilnius)

20.00 Kazachstanas – Tailandas (Kaunas)

Rugsėjo 24 diena (penktadienis)

17.30 Uzbekistanas – Iranas (Vilnius)

20.00 Portugalija – Serbija (Kaunas)

20.00 Ispanija – Čekija (Vilnius)

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt