2021.09.20 23:37

Pergalingai žygiuojantis „Napoli“ įsitvirtino „Serie A“ viršūnėje

LRT.lt2021.09.20 23:37

Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojęs „Napoli“ klubas tapo vienvaldžiu Italijos „Serie A“ čempionato lyderiu.

Luciano Spalletti diriguojama Neapolio komanda išvykoje 4:0 (2:0) nepaliko šansų „Udinese“ futbolininkams.

24-ąją minutę svečius į priekį išvedė Victoras Osimhenas, o pranašumą po 11 minučių padidino Amiras Rrahmani.

52-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo gynėjas Kalidou Koulibaly. Jam tai buvo antrasis įvartis šiame sezone.

Galutinį tašką, kai rungtynių laikrodis rodė 84-ąją minutę, padėjo meksikietis Hirvingas Lozano.

Į pirmąją vietą pakilęs „Napoli“ artimiausius persekiotojus – Milano „Inter“ ir AC „Milan“ – lenkia 2 taškais.

„Udinese“ ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone.