2021.09.21 00:03

„Barcelona“ rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Ispanijoje

LRT.lt2021.09.21 00:03

Pirmadienį vakare į kovą stojusi „Barcelona“ per plauką išvengė pralaimėjimo Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

Ronaldo Koemano auklėtiniai „Camp Nou“ stadione išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Granada“.

Varžovai pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Jau 2-ąją minutę perdavimą iš krašto įvarčiu pavertė Domingosas Duarte.

„Barcelona“ dominavo pirmojo kėlinio pabaigoje ir visą antrojo dalį, tačiau išlyginamąjį įvartį pasiekė tik 90-ąją minutę.

Po užsitęsusiu bandymų galiausiai pasižymėjo gynėjas Ronaldas Araujo, kurio įvartis padėjo „Barcai“ išplėšti tašką kovoje su pergalės skonio šiame sezone neragavusia komanda.

Katalonai, nežaidę 4-ajame ture, po lygiųjų nukrito į septintąją vietą. Nuo lyderių juos skiria 5 taškai.

Atidėtose 4-ojo turo rungtynėse „Barcelona“ susitiks su „Sevilla“.